Site Rengi

DOLAR 6,1196
EURO 6,6471
ALTIN 326,0
BIST 114.789
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Sakarya 15°C
Parçalı Bulutlu



geyve nöbetçi eczaneler






Geyveli Karateciler Sezonu Mutlu Kapattı..

Geyve Karateciler Sezonu Mutlu Kapattı..

geyveli-karateciler-sezonu-mutlu-kapatti- (11)Dokuz aydır devam iller arası karate lig final müsabakaları Pazar günü Camili Yenikent spor salonunda yapılan yarışmalar ile sona erdi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı kupası adı altında yapılan finallere Türkiye Karate Federasyonu başkanı Esat Delihasan, Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Fatih Çelikel, Büyükşehir Belediye daire başkanı Orhan Bayraktar, federasyon yönetim kurulu üyeleri Meydan Kobaş, Cesur Kılıç, Karate Federasyonu merkez hakem kurul başkanı Ahmet Şan, ve Avrupa kulüpler şampiyonası için ülkemizde bulunan beş Hırvat hakem katıldı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan kupa, madalyalar sporculara, hakemlere kupa, katılan kulüplere şilt takdim edildi.

Geyve ilçesi karate takımları lig finallerini 14 kupa ve 5 madalya ile tamamladı.

Teknik direktör Uğur Kobaş, Antrenörler Memduh Sakarya, Yaşar Ordu “Sporcularımızı kutluyoruz. Eylül ayında başlayacak yeni sezon ile birlikte daha çok sporcumuzu başarılı hale getirmek için çalışacağız.

Kupa Gurubunda birinci olan sporcular

Miray Keleş

Ömer Ertürk

Aslı Nur Mutluay

Emirhan Uygun

Kupa Gurubunda ikinci olan sporcular

Hakan Emirhan Doğan

Oğuzhan Çakmak

Kupa Gurubunda üçüncü olan sporcular

Talha Berkant Karaca

Zeynep Tutku Tunç

Mehmet Semiz

Eren Ertürk

Ergün Yılgın

Yusuf Kaan İnce

Berat Uygun

Madalya Gurubunda derece yapan sporcular

Erencan Dönmez              1.

Ahmet Başak                     3.

Mehmet  Niyazi Kolat      3.

Oğuzhan Karadağ             3.

Melike Karacan                 3.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.