Geyveli Eftal Sarı Resim Yarışmasında dereceye girdi

Geyveli Eftal Sarı Resim Yarışmasında dereceye girdi

Geyveli Eftal Sarı “BİSİKLET DOSTU ŞEHİR”  Resim Yarışmasında dereceye girerek ödül kazandı. Ödülü Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce verdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için gerçekleştirilen ‘Bisiklet Dostu Şehir Sakarya’ resim yarışmasında dereceye giren ilk 5 öğrenciye hediye bisikletlerini makamında takdim etti.

Sakarya Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte düzenlenen yarışmada dereceye giren ve bisiklet ödülünü alan öğrenciler, Başkan Yüce’ye teşekkür etti.

Sakarya genelinde 11. ve 12. sınıf öğrencilerini kapsayan yarışmada öğrenciler ‘Bisiklet Şehri’ olarak anılan Sakarya’yı hünerlerini kâğıda dökerek anlattı.

DERECEYE GİREN 5 KİŞİ

Atatürk Anadolu Lisesi’nden İkbal Özbek ‘Ateş Böceği’, Serdivan Anadolu Lisesi’nden Pınar Yenisolak ‘Çiçek’, Geyve Elvan Bey Anadolu Lisesi’nden Eftal Sarı ‘Ebs461’, Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi’nden Tuğçe Gür ‘Mor’ ve Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi’nden Ayşegül Önen ise ‘Kelebek’ isimli resimle dereceye girerek ödüllerini Başkan Ekrem Yüce ve İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşcı’nın elinden aldı. Öğrenciler hediyelerini aldıktan sonra Başkan Yüce ile hatıra fotoğrafı çekildi.

TEPECİKLER MUHTARI SÜLEYMAN SARI’DAN TEŞEKKÜR

Eftal Sarı’nın yarışmada dereceye girmesi ve Başkan Ekrem Yüce’den ödülünü alması sonrası Tepecikler Mahalle Muhtarı Süleyman Sarı ” Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu ” Bisiklet Dostu Şehir ” resim yarışmasında oğlum Eftal Sarı il genelinde dereceye girerek ödül kazanmıştır. Başkanımız Sayın Ekrem Yüce, Geyve Elvan Bey Anadolu Lisesi Müdürümüz Sayın Muhammet Karaman, Resim öğretmenimiz Sayın Ebru Aktaş’ın katkılarıyla bisiklet ödülümüzü aldık. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. ” ifadelerinde bulundu.

Yayınlama: 20.05.2022
1.279
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.