Geyveli başkandan Kars Digor’a hemşehri ziyareti

Geyveli başkandan Kars Digor’a hemşehri ziyareti

Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Şenel, Kars Digor Kaymakamı Sakaryalı Orhan Gazi Karakaş’ı ziyaret etti.

Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Şenel, Sakarya’nın yetiştirdiği ve görev yaptığı yerlerde önemli projelere imza atan Sakaryalı hemşehrimiz olan Kars Digor Kaymakamı Orhan Gazi Karakaş’ı Kars’a giderek ziyaret etti. Sakarya’dan Kars/Digor’a Kaymakam Karakaş’ı ziyaret etmek amacıyla geldiğini ifade eden Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Şenel, “Sayın Kaymakamımız her zaman Sakarya ile ilgili konularda bizim yanımızdadır ve çalıştığı yerlerde güzel çalışmalar yaparak ilimiz Sakarya’yı çok iyi bir şekilde temsil eden bürokrat olma özelliğini taşımaktadır” dedi.

Şenel, “Sakarya böyle bir Kaymakam yetiştirdiği için bizler ve ilimiz adına kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Bundan sonraki görev yapacağı yerlerde de ilimizin en iyi şekilde temsil edeceğinden ve kendisini daha güzel yerlerde göreceğimizden şüphemiz yoktur. Sayın Kaymakamımıza çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz” şeklinde konuştu.

Sakaryalı Kars Digor Kaymakamı Orhan Gazi Karakaş da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sakarya’dan Kars’a kadar bizi ziyarete gelen Geyve Muhtarlar Derneği Başkanımıza çok teşekkür ediyor ve her zaman yanlarında olduklarımı bilmelerini istiyorum” ifadelerini kullandı.

Yayınlama: 26.10.2022
Düzenleme: 26.10.2022 20:18
1.091
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.