Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Mart 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Geyve’den Kılıç’a Tam kadro Ziyaret

 KILIÇ’A TAM KADRO ZİYARET

Yeniden AK Parti İl Başkanı olan Fevzi Kılıç tebrikleri kabul ediyor. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve ilçe teşkilatı tam kadro Kılıç’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 6.Olağan Kongresi’nde yeniden İl Başkanı seçilen Fevzi Kılıç’ın ziyaretçi trafiği hayli yoğun. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç, Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, ilçe yöneticileri ve meclis üyeleri yeniden İl Başkanı olan Fevzi Kılıç’a hayırlı olsun ziyareti yaptılar.

Belediye Başkanı Murat Kaya ve teşkilat yöneticileri Fevzi Kılıç’a çiçek takdim ederek yeni döneminde de başarılar diledi.

İl Başkanı Fevzi Kılıç ziyarette yaptığı konuşmada “Ak Parti çatısı altında hepimiz bir aileyiz. Her zaman davamıza partimize ve şahsıma verdiğiniz destek için teşekkür ederim. Başarı ekip işidir. Biz Sakarya’da bir bütün olarak çalışıyoruz. Geride bıraktığımız genel seçimler, 16 Nisan referandumunda olduğu gibi 2019 seçimlerinde de birlikte çalışıp başarılı olacağız” dedi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

1647 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle