Geyve’deki o olayda 1 kişi daha hayatını kaybetti

Geyve’deki o olayda 1 kişi daha hayatını kaybetti

Olaydan 1 ay sonra 1 kişi daha yaşam mücadelesini kaybetti. 12 Temmuz’da Geyve Mahallebaşı’nda yaşanan üzücü olay sonrası ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan Ahmet Öztürk hayatını kaybetti.

Olaydan 17 gün sonra akücü esnafı Özcan Kuldaş’ın (62) hayatını kaybetmesinin ardından Ahmet Öztürk de hayatını kaybetti.

12 Temmuz 2022 günü Geyve Mahallebaşı’nda yaşanan üzücü olay sonrası ağır yaralanarak Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan ve Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi altına alınan Ahmet Öztürk (72) yaşam mücadelesini kaybetti.

OLAY NASIL OLMUŞTU?
12 Temmuz 2022 Salı günü Geyve Gazi Süleymanpaşa Mahallesi Umurbey Caddesi üzerinde meydana gelen olayda iddiaya göre, R.G.’ye ait 54 SH 93x plakalı cip hatalı park yaparak yolu kapattı.

Aracın yolu kapatmasının ardından bölgeye gelen 54 AFJ 11x plakalı otomobil sürücüsü ise korna çalarak yolun açılmasını istedi. Yolun açılmaması üzerine, yolu kapatan aracı sollamak isteyen 54 AFJ 11x plakalı otomobil karşı istikametten gelen 54 YF 77x plakalı otomobil ile çarpıştı.

Meydana gelen kaza sonrasında çevredeki vatandaşlar hatalı park yaparak yolu kapatan 54 SH 93x plakalı araç sürücüsü R.G.’ye tepki gösterdi. Bu esnada paniklediği ileri sürülen sürücü R.G.’nin kontrolünden çıkan cip, kahvehane önündeki kalabalığı ezip geçti.

1’İ AĞIR 7 YARALI
Meydana gelen kazada kaldırımda bulunan ve kıraathane önünde oturan Hasan S., Efkan Y., Ahmet Ö., Hayati T., Adem G., Özcan K. ve İsmet D. yaralandı.

Ağır yaralı olarak Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan akücü esnafı Özcan Kuldaş, olaydan 17 gün sonra yaşam mücadelesini kaybetmişti.

Yayınlama: 11.08.2022
Düzenleme: 12.08.2022 08:20
4.619
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. alican akdoğan dedi ki:

    ya hu yazık. bakın gördünüz mü? bu işin sonu cinayete vardı, yazıktır. sabır, sağduyu, sakin, aceleniz ne? trafıkte saygı şart, hoşgörü şart. insanlık şart, edep şart. ne olacak şimdi? diğer kazazedelerden de ölüm korkusu taşıyanlar var, bunları duydukça.