Geyve’de tıkanan giderlerinizi anında açıyoruz!

Geyve’de tıkanan giderlerinizi anında açıyoruz!

Geyve’de tıkanan giderlerinizi anında açıyoruz!

Son teknoloji cihaz ve ekipmanlarımız ile yaptığımız uygulamalarımız, işinin ehli kadrolarımız ile müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışı yürütüyoruz.

Çalıştığımız alanlardaki ihtiyaçların ve olası arıza/problemlerin aciliyeti, günün 24 saati hizmet verme gerekliliğini doğurmaktadır. Bu anlayışla çıktığımız yolda, Geyve ve Pamukova’da olmak üzere, acil müdahale olarak verdiğimiz hizmetlere ilişkin ana başlıklar aşağıdaki gibidir:

*Sıhhi tesisat işleriniz

*Kalorifer petek iç temizliği

*Tıkanmış klozet ve lavabo açma çözümleri

*Rögar açma ve kanal temizliği

*Kanal görüntüleme ve tıkanıklık tespiti

Gökhan Teknik  olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet verdiğimize ve güveninizi kazandığımıza inanıyoruz. Konforunuzu ve huzurunuzu sağlamak adına en titiz şekilde çalışan tecrübeli kadrosuyla ve son teknolojik ekipmanları ile sizlerin memnuniyeti için var olan Gökhan Teknik bu güne kadar ısıtma ve sıhhı tesisat alanlarında edinmiş olduğu tecrübesini müşteri memnuniyeti için kullanmaktadır.

Servis sayımızı ve personel sayımızı devamlı olarak arttırmayı, bu nedenle siz müşterilerimize daha kısa zamanda ve hızlı bir şekilde hizmet vermeyi hedefliyoruz

Yukarıda yer alan hizmet kalemlerinden biri veya birkaçına mutlaka ihtiyacınız olabileceğini göz önünde bulundurarak, telefon numaralarımızı evinizin kolayca görünebilir bir yerinde bulundurmanız, sorununuzun bir an önce çözüme ulaşması açısından kolaylık sağlayacaktır.

Memnuniyet duyacağınız hizmetler verebilmek için sizlere bir telefon kadar yakınız.

GÖKHAN TEKNİK 

GSM: 0 535 204 54 63 (Gökhan SERT)

Adres: G.S.P. Mahallesi Fatin Rüştü Zorlu Sok. No: 7 Eski Sanayi Geyve-SAKARYA

Yayınlama: 29.10.2022
Düzenleme: 30.10.2022 23:40
1.103
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.