Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Kasım 2012 | Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve’de sis ve dikkatsizlik kazaya sebep oldu… 

Dikkatsizlik, Yine Kaza. Geyve’de günlerdir erken saatlerde hâkimiyetini sürdüren yoğun sise birde dikkatsizlik eklenince kazaya sebep oldu.

Konyalı Alibey Caddesi’nin Rauf Denktaş Caddesi ile birleştiği kavşakta bu sabah saat 8.30 sularında meydana gelen kaza büyük maddi hasara neden oldu.

C.A.’nın kullandığı 34 CRY 23 plakalı araç, Tepecikler’de Temel Eğitim Ortaokulu’nun bulunduğu sokaktan Konyalı Alibey Caddesi’ne giriş yaparken trafik ışıklarının bulunduğu kavşakta seyir halinde olan E.Y.’a ait 54 LN 918 plakalı engelli aracına önden çarptı.

Çarpmanın etkisi ile hızını alamayan BMW marka araç, Petrol Ofisi istasyonunda park etmiş olan Yasin Karatepe (Yasin) Market’e ait IBIZA marka 54 LP 761 plakalı araca ve yine onun yanında park halinde olan C.N’ye ait 54 LL 954 plakalı servis otobüsüne çarptı.

Çarpmanın etkisi ile araçlarda maddi hasar meydana gelirken, yaralı ve can kaybı olmaması en büyük teselli oldu.

M.H.ERGİN-Geyvehaber.com

4392 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Tepecikler’de Faciaya Ramak kaldı.. için 10 Yorum

 1. misafir dedi ki:

  o ışıklar oldukça daha çok kaza olacak bu kaza işin besmelesi

 2. İsmet emre Başoğlu dedi ki:

  Ben Geyvede Yaşıyorum ve Kazanın olduğu akın yerde Bugün Kazayı Gördüm İlk gördüğümde Ne Olduğunu anlamamıştım ancak sonra anladımki;GeyveYe 4 gün önce yapılan trafik ışıklarının Bir İşe Yaramadığıdır
  bence Bu Işıklar Boşuna Yapılmıştır lambaları Kaldırmak Daha Akıllıca Bir Mantık dır”Sen Ezele Gitmesende Ezel Sana Geliyor)bu Söz…

 3. yusuf ertürk dedi ki:

  Öncelikle büyük geçmiş olsun, diyorum kazazedelere. ALLAH beterinden korusun inşallah. anlamadığım suç konulan trafik ışıklarındamı, yoksa trafik ışıklarına, kurallara uymayan biz sürüçülerdemi?arkadaşlar kaza mahalini bende gördüm orası okul yolu kavşağı orada çoçuklarda olabilirdi okul yolunda seyreden bir araç nasıl olurda bu hızla kavşağa girer. bence hayatımızı kolaylaştıran trafik kurallarına ve ışıklara riayet etmemiz gerekir diye düşünüyorum saygilarımla…

 4. aydın dedi ki:

  yusuf bey arkadaşlarda hazımsızlık var.. böyle hayati önem taşıyan ve yapılması gereken bir hizmeti sırf murat başkan yaptı diye hazmedemeyip saçmalıyorlar ..

 5. misafir dedi ki:

  Arkadaşlar ışıklar iyi güzel, yapanlar sağ olsunlar fakat ortada 2 problem var:
  1) Adapazarı istikametinden gelirken, çiftlik camisinin oradaki ışıklardan sağa dönüş yapılamıyor.sağa dönüş yeşil yanıyor fakat önünde karşıya geçmek için bekleyen araca kırmızı yandığı için, dönecek olan önündeki aracın gitmesini beklemek zorunda kalıyor.Hadi tam o geçiyor bu sefer sağa dönüş tekrar kırmızı yanıyor.

  2) Tepecikler istikametinden çarşıya doğru gelirken, belediye ışıklarından pomaklara giriş yapılamıyor.dönmek için sağ şeritte bekliyorsunuz, ışık yeşile döndüğünde sola pomaklara gireceksiniz ama karşıdan gelen araçlar buna engel oluyor.sola yanaşıp bekleseniz, bu seferde pomaklar tarafından gelen araçlar yolu kapamış oluyor.

  Özetle şunu demek istiyorum; ışık takmak önemli değil, önemli olan takılan ışığa uygun yolu yapmaktır..

  Yorumum tamamen OBJEKTİF

 6. hakkı dedi ki:

  Geyveden cacık olmaz

 7. Ömer Tetik dedi ki:

  Allah korumuş, geçmiş olsun iki tarafada.

  Yalnız; “O ışıklar kesinlikle gerekli. Siyaset, politika falan umrumda değil hayati şeyler bunlar. Olması gereken şeyleri hala reddeden insanlar var. Geyve insanının biraz daha bilinçlenmesi ve empati yapması gerekiyor. Problem ise trafik ışıkları var evet ama kurallara uyan yok! bir sorun varsa bence buradadır. ”

  Saygılar.

 8. MEHMET DURAN dedi ki:

  misafir rumuzlu arkadaş çok önemli konuya temas etmiş.ışıkların olması güzel bir hizmet.lakin kavşak dönüşlerinde ya yol ayırım banket taşı yapılması veya döner kavşak yapılması lazımki,kavşaklarda sağa ve sola dönüşler sorunsuz yapılsın.tek şeritli yolda sağa dönüş veya sola dönüş yapacak araç kırmızı ışıkta duran ve düz devam edecek aracı beklemek zorunda kalmasın.buda ışık bulunan kavşakların yolu sağ alana genişletilmesi ile mümkün olur.
  bu kazaya sebep sis olmasına rağmen doğa şartlarına göre daha dikkat edilmesi can ve mal kaybını önler düşüncesindeyim.kazasız günler temennisiyle

 9. hayri dedi ki:

  hocam bu ışıklara kawşak yapmaları gerekiyor böyle olmadı bu önümdeki araç kırmızıda duruyor saga donus yesıl dıyor ama ben onumdekı aractan saga donemıyorum bu ısıklar yokken ne kaza oluyordu ne bısey ısıklar takıldı hem engel oluyor hem kaza bu işe bi care bulmalıyız her ışıga bir kawşak gerekiyor…
  saygılarımile….

 10. S.kara dedi ki:

  sayın geyvemedya ailesi sizin gibi bir haberci anlayışı görmedm ben daha yapılan yorumlara izin onay vermiyorsunuz tebrik ediyorum sizleri

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle