Geyve’de Orhan Ölmez Coşkusu

Geyve’de Orhan Ölmez Coşkusu

Geyve’de Orhan Ölmez Coşkusu

geyve-orhan-olmez-konseri- (37)Türk Halk Müziğinin sevilen ismi Orhan Ölmez, Geyve Kapalı Spor Salonunda verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kollarının desteklediği, Geyve Ak Parti İlçe Gençlik Kollarının, “Bir Hikayemiz Olsun” sloganıyla düzenlediği gençlik buluşması kapsamında Geyve’ye  gelen Orhan Ölmez, seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla meydanı coşturdu.

Çok sayıda Orhan Ölmez hayranının katıldığı konsere; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ve Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya AK Parti Milletvekili Şaban Dişli, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Sakarya Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve Yön. Kur. Üyeleri, AK Parti İlçe K.K. Bşk. Aynur Gökdemir ve Üyeler, İlçe Gençlik K. Bşk. Faruk Koç ve üyeler, vatandaşlar katıldı.

Programın açılış konuşmasını; AK parti Sakarya Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir Yaptı ve kısa konuşmasında katılımları için konuklara teşekkür etti.

ERDOĞAN’I BAŞKAN YAPACAĞIZ

AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak konuşmasında, yaklaşan seçimleri hatırlatarak çalışmalar konusunda bilgiler verdi. Konuşmasında özetle: “Önümüzdeki seçimde, sizlerin oyları ile Recep Tayyip Erdoğan’ı bu ülkenin başına başkan yapacağız, bunu böyle bilin arkadaş. Konuklarımızın da sizlere söyleyecekleri vardır, sözümü fazla uzatmayacağım. Bu akşam burada bizlere destek için uzak köylerimizden yakın köylerimizden, ilçe merkezinden gelen hemşerilerimize teşekkür ederim.” Dedi.

9ef9e3fa-5c29-41b2-803e-07b7dbee8400

HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Belediye Başkanı Murat Kaya konuşmasında özetle şunları söyledi; “Bu güne kadar girdiğimiz her seçimde hem Geyve de hem Sakarya da Türkiye ortalamalarının çok üstünde AK Partiyi temsil ettik. Seçimlerden sonra çalışmalar başlattık. Belki üzüldünüz, farkındayız. Biraz toz oldu, biraz çamur oldu ama sizlerden sabır istedik, elhamdülillah işin sonuna geldik. Bir de şu çerçeveden bakmanızı rica ediyorum; bu güne kadar burada benden önce bu vazifeyi yapmış arkadaşlarımız var idi. Yıl 2015 Geyve de hala kanalizasyon alt yapısı yok, bunu yapmakta bizlere nasip oldu. Evet sıkıntılı bir süreç. 6 yıllık görev süremde Geyve İlçemize yaptığımız her yatırımda Ağabeyim Sayın Şaban Dişli’nin emeği vardır. Geyve Belediyesine en sıkışık anlarında yardımlarını esirgemeyen sayın bakanımıza huzurunuzda teşekkür ederim. Bu geceye katılımlarınız için hepinize teşekkür ederim.”

geyve-orhan-olmez-konseri- (54)

GÜZELLİKLERİ HEP BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ

Kısa konuşmasında, Sakarya Milletvekili Şaban Dişli özetle. ” Yapılan çalışmalar sırasında çok zor bir kış geçirdiniz, her şeyin farkındayız. Zorluklar olmayınca da arkasından kolaylıklar gelmiyor. Altyapı çalışmalarını başlatan Zeki Başkanımızdan Allah razı olsun. Hastanemiz yenilenecek, ihalesi yapıldı. İlçeler arasında bir yarış var, 7 Haziran seçimlerinde Geyve İlçemiz bu yarışta geri kalmaması lazım, bizleri gururlu bir şekilde seçim gecesi Ankara ya yollayın. Bundan sonrada sizlerin hizmetinizde olmaya devam edeceğim, bir yere gittiğimiz yok, bir yere kaçtığımız yok. Yapılan anketlerde Geyve haklı olarak bizlere kızgın olabilir, ama sonuna geldik, hep birlikte bu güzellikleri de yaşayacağız.” Dedi.

5d8a4a7d-5e90-4f13-b889-346baa7677e5

İSTİKRARI DEVAM ETTİRMEMİZ LAZIM

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu konuşmasında şunları söyledi: “Göreve geldiğimizde sizlere çeşitli konularda sözler vermiş, vaatlerde bulunmuştuk. Bu gün sözlerinin bir çoğunu yerine getirmiş olarak karşınızdayız. 6 İlçemizde altyapı yoktu bu ilçelerimizde hemen çalışmaları başlattık. Çalışmalar sırasında biraz eziyet çektiniz, fakat bu çalışmalar başka yolla yapılacak çalışmalar değil. İşin sonuna geldik. Yapılan çalışmalar 70 milyon TL civarında. Bu çalışmaların sürmesi için Ankara da güçlü bir hükümetin olması lazım. Onun için bu seçim çok önemli. Ankara dan güçlü bir destek alamazsak biz bu işleri yapamayız. Bu istikrarı devam ettirmemiz lazım.”

17e3d772-e1ee-4b81-a8f0-5e2da7852eef

GENÇLERİMİZİN BİR HİKAYESİ OLSUN

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam konuşmasında, katılımcılara teşekkür ederek iyi eğlenceler diledi ve; “Gençlerin bir hikayesi olsun istiyoruz. Bizlerin bir hikayemiz var gerçekten, ama o hikaye hüzünlü bir hikaye; 10 yılda bir darbelerle kesilen, yasaklarla örülen, haksızlıklara can kayıplarıyla örülen bir hikaye. Sizin hikayeniz böyle olmasın diye çalışıyoruz. Bizlerle bir hikaye yazmak için bizimle birlikte yürümeye devam edecek misin Geyve? Biz sizin annelerinizle, babalarınızla, ablalarınızla, ağabeylerinizle yürüdük. Şimdi sizinle yürümek istiyoruz var mısınız?” Dedi.

010668ae-8d75-4121-9c46-3acfde1ed677

HAYRANLARINDAN SEVGİ SELİ

Konuşmaların sonunda sahneye son yılların sevilen ismi Orhan Olmaz çıktı.Ölmez söylediği bir birinden hareketli şarkıları ile katılımcıları coşturdu.

“Su Misali,  Damla Damla’’ gibi dillerden düşmeyen şarkılarını gecede Sakaryalılar için seslendiren Ölmez’e hayranları konserde hep bir ağızdan eşlik etti. Müzik ziyafetinin yaşandığı gecede ünlü sanatçı, söylediği muhteşem şarkıların yanı sıra enstrümanları icradaki başarısıyla da hayranlarından tam not aldı.Özellikle gençler, Ölmez’in şarkılarına eşlik ederek gönüllerince eğlendi.

Protokol üyeleri birlikte sahneye çıkarak konuklara kırmızı-beyaz karanfiller attı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

Yayınlama: 30.05.2015
Düzenleme: 03.06.2015 00:12
1.313
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
 1. Hasan Akkale dedi ki:

  Meseleyi birkaç yönden irdeleyelim.
  1. konser adı altında iyi seçim propagandası yapıldı. bunlar ucuz taktikler, yeni türkiye ye yakışmadı. bunlar eski türkiye alışkanlıkları. ama olsun her yol meşrudur.
  2. konser için gelenleri epeyce bir beklettiniz, iyi oldu ama bu arada sizleri dinlemiş olduk.. epeyce bekledik.
  3. bu şarkıcı arkadaş diğer ilçelerde de konser vermiş… veriyormuş, verecekmiş. her birinden 3000 tl aldığını varsayıl 16 ilçe var. en iyi ihtimalle 30.000 tl alacaktır. 30.000 tl ye neler yapılmazdı ki.. 30.000 tl ile yapılebilecek daha hayırlı hizmetler vardır herhalde… siz daha iyi bilirsiniz.
  4. bir konserde başı kapalı olanların nasıl eğlendiklerini gördük, kızlı erkekli karışık, oyna dur. bu islami mi.. islami hassasiyetin bir kez daha çiğnendiğini gördük. islama uygun mu bu haller…
  5. onlar konuşur akp yapar.. çok iyi.. sağolsunlar.. ne de olsa bu bir kültür etkinliği ya. geyve ye çok şeyler kazandırmıştır.. asla unutulmayacak…