Geyve’de Öğretmenler Günü Kutlandı

Geyve’de Öğretmenler Günü Kutlandı

Geyve’de Öğretmenler Günü Kutlandı

Geyve Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Geyve Anadolu Lisesi, öğretmenlerin şanına layık bir program düzenledi.

Geyve Saygın Tesislerinde düzenlenen programı, Geyve Anadolu Lisesi müdürü Ahmet Akkuş ve öğretmenler ev sahipliği yaptı.

Programa Geyve Kaymakamı İlyas Memiş ve eşi Gülcan Memiş, belediye başkanı Murat Kaya, ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Halk Eğitim Müdürü Mustafa Doğan, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.Programı Dilek Çiftçi ile Mahmut Sami Dağdelen öğretmenler başarıyla sundu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un mesajı okundu. Emekli öğretmenler adına İbrahim Açılan, genç öğretmenler adına Kerime Neslihan Çağlar konuşma yaptı.

Geyve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan ve İlçe kaymakamı İlyas Memiş yaptıkları konuşmada, öğretmenlik mesleğinin kutsallığını vurguladılar. Öğrenciler şiirler okudu.

HİZMET ŞEREF BELGESİ VERİLDİ

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, bu yıl emekliye ayrılan Ayşe Atik, Tahir Taş, Mustafa Can, Hüseyin Avni Çalışkan, Ali Aydemir, Erol Öztürk ve Sezai Kurt’a Hizmet Şeref belgesi verdi. İkinci baharlarında sağlık ve mutluluklar diledi.
Adaylığı kalkan Hatice Öztürk, Derya Didem Atamer, Özlem Kaymak, Orkun Toptaş, Ufuk Taş ve İsmail Duran Edebiyat öğretmeni Zeki Açar eşliğinde meslek yemini ettiler.

ŞARKILAR BEĞENİLDİ

Geyve Anadolu Lisesi Müzik öğretmeni Gizem Kocaoğlu yönetiminde koronun söylediği şarkılar ve oratoryo; Ayşegül Dumlu öğretmenin söylediği türküler çok beğenildi.

Namık CİHAN-Mehmet AYDOĞAN-geyvemedya.com

Yayınlama: 25.11.2019
Düzenleme: 29.11.2019 18:10
3.229
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.