Geyve’de Kırtasiye’de Yeni Adresiniz

Geyve’de Kırtasiye’de Yeni Adresiniz

Başarı Kırtasiye farklı mekan, farklı konsept sloganı ve geniş ürün yelpazesiyle Geyve’de açıldı

Kitap’tan kırtasiye’ye, Parti ve Süs eşyalarından ofis malzemelerine kadar zengin ürün yelpazesiyle hayata değer katan Başarı Kırtasiye Geyve’de Elvanbey caddesinde (Sağlık Ocağı caddesi) hizmet vermeye başladı.

“FARKLI MEKAN”

Yeni bir ekip ve yeni bir firma olan Başarı Kırtasiye Geyve piyasasına bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Geniş alana sahip mağazada nezih ve ferah bir ortamda vatandaşlarımıza en kaliteli ürünü, en ekonomik bir şekilde sunmak amacı ile hizmete başlayan Başarı Kırtasiye’de okulların açılmasına kısa bir süre kala çok avantajlı fiyatlar mevcut.

“FARKLI KONSEPT”

Başarı Kırtasiye’de kitap kırtasiyenin yanı sıra farklı reyonlarda bulunmakta. Başarı Kırtasiye öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde farklı bir konsept tarzında dizayn edilmiş. Başta öğrenciler olmak üzere eğitim camiası personeli ile velilerin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede Kitap-kırtasiye-ofis malzemelerinin yanı sıra parti ve süs malzemeleri  mevcut olan mekanda adeta yok yok.

“KREDİ KARTINA TAKSİT”

Okulların açılmasına kısa bir süre kala tüm ürünlerde avantajlı ve açılışa özel fiyatların uygulandığı mağazada istenildiği takdirde kredi kartına taksit uygulaması yapılıyor. 2017-2018 eğitim öğretim sezonunda toplu alışverişlerde özel indirimlerin uygulanacağı mağazada, okul çantalarından diğer tüm kırtasiye ve kitap ihtiyaçlarında müşteriler ödemelerini kredi kartı ile taksitle yapabilecekler.

“FARKLILIK YARATMAK İSTİYORUZ”

Geyve’de kırtasiye sektöründe önemli hedefleri olduğunu ifade eden firma yetkilileri  “Verdiğimiz hizmetlerde farklılık yaratmak, daha da önemlisi ilkleri gerçekleştirerek sektörde vazgeçilmezler arasında olmak istiyoruz. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak istediklerinin altını çizerek, “Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymanın en büyük görevleri olduğunu ifade ettiler.

“SÜREKLİ GELİŞECEĞİZ”

Hizmetlerinin sadece kırtasiyecilik alanıyla sınırlı kalmayacağını belirten Başarı Kırtasiye  “ofis ve okul kırtasiye ürünleri, öğrencilere yardımı olacak 50 ye yakın yayınevinden ders kitapları, hobi malzemeleri, Parti ve süs malzemeleri ile sanatsal ürünleri müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmetle zamanında sunmayı ve ulaştırmayı planlıyoruz. Vatandaşlarımıza tavsiyemiz okullar açılmadan erkenden alışverişlerini yapmaları. Eğitim için ne gerekiyorsa mağazamızdan temin edebilirler” dedi.

Cami Kebir Mahallesi Elvanbey caddesi (Sağlık Ocağı caddesi)

TEL: 0264 517 41 54

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

Yayınlama: 09.09.2017
Düzenleme: 13.09.2017 20:46
3.566
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.