Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Sakarya 17°C
Gök Gürültülü
geyve nöbetçi eczanelerGeyve’de Bu Olaylar Oldu

Geyve’de Bu Olaylar Oldu
23.06.2016
84
A+
A-

GEYVE’DE BU OLAYLAR OLDU

geyve-emniyet-jandarma-asayis-bulteni-İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe jandarma Komutanlığının görev sahalarında meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olayların özeti aşağıya çıkartılmıştır.

TEHDİT

Sakarya/Geyve-Saraçlı mahallesinde 22 Haziran 2016 Çarşamba günü saat 13.00 sıralarında; A.A. (1960 d.lu/K) arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartışmış olduğu U.Ü. (1986 d.lu/E) tehdit ettiği bildirilmiştir. Jandarma tarafından şüpheli ifadesi alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

İŞ KAZASI

Sakarya/Geyve-Örencik mahallesinde 22 Haziran 2016 Çarşamba günü saat 12.30 sıralarında; B. fabrikasında çalışan Y.A. (1965 d.lu/E )’nin gözüne çimento tozu kaçması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

5015 SAYILI PETROL PİYASASI KANUNUNA MUHALEFET

Sakarya-Geyve-Karaçam mahallesinde 22 Haziran 2016 Çarşamba günü saat 10.00 sıralarında M.S.Y. (1986 d.lu/E)’ nin işlettiği H.Ç. petrol istasyonunda otomasyon sisteminin tamamının arızalı olduğu, arızalı olduğu halde dağıtım şirketi tarafından ürün ikmali yapıldığı ve satış yapıldığı, arızalı otomasyon sisteminin arızasının giderilmesi için herhangi bir bildirimde bulunmadığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından Konunun vergi yönünden de incelenmesi amacıyla belgelerin Vergi Daire Başkanlığı ve EPDK’ ya gönderilmiştir.

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADİ : İş Kazası
Olay Özeti: 21.06.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki S.A. işyerinde Bakım Bölümü deposu yanında diğer işçi ile birlikte malzemeleri toparlarlarken bir anda gözünün karardığını ve sol el parmaklarının fan pervanesine değmesi sonucu parmaklarının zedelenerek yaralandığını, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

GEYVE’DE İŞ MAKİNESİ TARIM ARACI HIRSIZLIĞI (SDE)

Sakarya/Geyve-Safibey mahallesinde 20 Haziran 2016 Pazartesi günü saat 04.00 sıralarında; kimliği tespit edilemeyen kişi ya da kişilerce kendisine ait üzüm bağında anahtarını üzerinde unuttuğu traktör ve üzerinde takılı olan ilaçlama makinesinin çalındığı tespit edilmiştir. Olayı aydınlatmaya yönelik çalışmalara devam edilmektir.

GEYVE’DE TEHDİT

Sakarya/Geyve-Koru mahallesinde 20 Haziran 2016 Pazartesi günü saat 07.30 sıralarında; K.B. (1986 d.lu/E) aralarında çıkan tartışmada E.Ç. (2000 d.lu/E)’yi sözlü olarak tehdit ettiği tespit edilmiştir. Jandarma tarafından yakalanan şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI :Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 15.06.2016 günü meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili G.Ş. isimli şahıs 54 ** ***  plakalı aracıyla seyir halinde olduğunu, yol kenarında park halinde bulunan araçlar sebebiyle görüş açısının dar olduğunu, Sokağa yavaş bir şekilde dönüş yaptığını, vatandaşlarının “Dur” ikazları üzerine aniden durduğunu, araçtan indiğinde aracın önünde küçük bir erkek çocuğun olduğunu gördüğünü, çocuğu alarak hastaneye götürdüğünü beyan etmiş, Mağdur Ö.A.A. isimli çocuk sevk edilmesi sebebiyle ailesinin beyanı alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI :Taksirle Yaralama
Olay Özeti: 17.06.2016 günü meydana gelen Yaralamalı trafik kazası olayı ile ilgili F.S. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan tescilsiz motosiklet ile seyir halinde olduğunu, aniden sola dönüş yaptıkları esnada arkasından gelen M.S. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 14 ** *** plaka sayılı aracın kendisine çarptığını, olay yerine gelen 112 ekipleri ile hastaneye tedavi amaçlı sevk edildiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI :Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 17.06.2016 günü meydana gelen olay ile ilgili A.B. isimli şahıs tescilsiz ve plakasız motosiklet ile sokak üzerinde seyir ettiğini yolun karşısından geçmeye çalışan Müşteki C.Ö. isimli şahsa duramayarak çarpması neticesi kaza olayının meydana geldiğini beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI :Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 17.06.2016 günü Şüpheli A.D. isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan tescilsiz motosiklet ile seyir halinde olduğunu, yol kenarında park halinde bulunan aracın arkasından iki çocuğun aniden yola çıktığını, direksiyonu kırmasına rağmen kurtaramayarak kız çocuğuna motosikletin aynası ile çarptığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI ::İş Kazası

Olay Özeti: 17.06.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki E.O. isimli şahıs şantiye sahasında dökme silopaz boşaltımı yapan titreşimli hortumun yanından geçerken ayağının hortuma takılması sonucu yere düşerek yaralandığını, bel ve kalça kısmındaki ağrıları sebebiyle 112 görevlileri ile olay yerinden hastaneye getirildiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI : İş Kazası

Olay Özeti: 17.06.2016 günü Müşteki G.A. isimli şahıs iş yerinde iplik makinası ile çalıştığı esnada sol el serçe parmağını iplik makarası arasına sıkışması sonucu yaralandığını, iş yerine ait servis aracı ile hastaneye giderek tedavi olduğunu, olaydan dolayı kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI : Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 17.06.2016 günü İ.Y. isimli şahıs O.Ç. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan bisikleti ile hızlı gittikleri esnada önlerine aniden köpek çıktığını ve direksiyon hakimiyetlerini kaybederek yere düştüklerini, olay ile ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI : Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 18.06.2016 günü meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili Şüpheli İ.B. isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 ** *** plaka sayılı araç ile seyir ettiği esnada sokaktan aniden yola çıkan 4 yaşındaki Mağdur S.Ç.’a duramayarak çarptığını, olay sonrasında aracına bindirerek mağduru hastaneye götürdüğünü beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

GEYVE’DE KAYBOLMA (KAYIP ŞAHIS)

Sakarya/Geyve-Doğançay mahallesinde 17 Haziran 2016 Cuma günü saat 12.30 sıralarında; T.S.Y. (1996 d.lu/E) evden ayrılarak bir daha kendisinden haber alınamadığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından yakalanan olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır. 

GEYVE’DE KASTEN YARALAMA

Sakarya/Geyve-Doğançay mahallesinde 18 Haziran 2016 Cumartesi günü saat 19.15 sıralarında; M.F. (1960 d.lu/E) aralarında çıkan tartışmada İ.F. (1963 d.lu/E)’yi yumruklamak suretiyle darp ettiği tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.  

GEYVE’DE PETROL PİYASASI KANUNUNA MUHALEFET

Sakarya/Geyve-Bağlarbaşı mahallesinde 17 Haziran 2016 Cuma günü saat 13.30 sıralarında; yapılan istihbarı çalışmalar sonucu V.T.(1980 d.lu/E)’nin işlettiği P. Petrol A.Ş. isimli işyerinde kayıt dışı akaryakıt satıldığı tespit edilerek EPDK yetkilileri ile beraber tutanak tanzim edilmiştir. Jandarma tarafından yakalanan şüpheli ifadesinin alınmasına müteakiben serbest bırakılmıştır.

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI :Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 15.06.2016 günü U.I. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ** *** plakalı araç ile orta refüjden karşı istikamete geçmeye çalışan M.Y.’nin sevk ve idaresinde bulunan 54 ** ***  plakalı aracın çarpışması sonucu Yaralamalı ve Maddi Hasarlı Trafik Kazası olayı meydana gelmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI :İş Kazası

Olay Özeti: 15.06.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki O.D. isimli şahıs kimyasal maddenin yüzüne sıçradığını hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olayın dikkatsizliği sonucu meydana geldiğini, olay ile ilgili şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

GEYVE’DE KASTEN YARALAMA

Sakarya/Geyve-Karaçam mahallesinde 14 Haziran 2016 Salı günü saat 07.30 sıralarında; M.B. (1972 d.lu/E) tartıştığı H.İ.B. (1966 d.lu/E) ’yi yumruklamak suretiyle darp etmiştir. Jandarma tarafından yakalan şüpheli ifadesi alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI :Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 14.06.2016 günü Hastanece 2015 doğumlu Ö.A.K. isimli çocuğun ikametinde kanepeden başının üzerine düşmesi sonucu yaralanarak hastaneye getirildiği bildirilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

GEYVE’DE TEHDİT

Sakarya/Geyve-Eşme mahallesinde 09 Haziran 2016 Perşembe günü saat 11.00 sıralarında; Z.K. (1955 d.lu/E ) aralarında arazi anlaşmazlığı nedeniyle aralarında çıkan tartışmada M.K. (1960 d.lu./E)’yi sözlü olarak tehdit ettiği tespit edilmiştir. Jandarma tarafından yakalanan şüpheli ifadesi alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

GEYVE’DE EVDEN HIRSIZLIK (SDE)

Sakarya/Geyve-Kızılkaya mahallesinde 09 Haziran 2016 Perşembe günü saat 18.45 sıralarında; Kimliği belirsiz kişi yada kişilerce C.Ö. (1956 d.lu./E)’ye ait evin penceresinden içeri girilerek yatak odasında bulunan (3,000) TL para çalınmıştır. Olayı aydınlatmaya yönelik çalışmalara devam edilmektedir.

GEYVE’DE İLKÖĞRETİM VE EĞİTİM KANUNUNDAKİ KABAHATLER

Sakarya/Geyve-Belpınar mahallesinde 09 Haziran 2016 Perşembe  günü saat 08.30 sıralarında; Jandarma tarafından yapılan kontrolde K.Ş. (1968 d.lu./E)’nin kızı Y.Ş (2000 d.lu./K)’yi mazeretsiz olarak okula göndermediği tespit edilmiştir. Şahıs hakkında idari yaptırım uygulanmak üzere Geyve Kaymakamlığına gönderilmiştir.

GEYVE’DE İŞ KAZASI

Sakarya/Geyve-Dereköy mahallesinde 10 Haziran 2016 Cuma günü saat 13.00 sıralarında; YHT şantiyesinde çalışan Ş.K. (1974 d.lu/E) ’ın tahta kalası ayağına düşürmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır

GEYVE’DE KAYIP EŞYA VE MAL

Sakarya/Geyve-Doğançay  mahallesinde 13 Haziran 2016 Pazartesi günü saat 14.00 sıralarında; A.Ç. (1963 d.lu/K) müracaatında; kendisine ait 54 **  ** plakalı aracının ön ve arka plakalarını kaybettiğini bildirmiştir. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI :Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 10.06.2016 günü S.G isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 *** ** plakalı sayılı aracı ile seyir halinde olduğunu, Mağdur E.Ö. isimli çocuğun bir anda sokağa çıkarak aracına sağ tarafından çarpması ile Kaza olayının meydana geldiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

UYUŞTURUCU VEYA UYARICI MADDE İMAL VE TİCARETİ

Sakarya/Geyve-Bozören mahallesinde 16 Haziran 2016 Perşembe günü saat 16.30 sıralarında; yapılan istihbarı çalışmalar sonucu ormanlık alanda Y.S. (1968 d.lu/E) ve eşi S.S. (1970 d.lu/K) ‘un Y.Ö. (1996 d.lu/E), Ü.B. (1979 d.lu/E) ve E.D. (1994 d.lu/E) isimli şahıslara Bonzai maddesi satarken suçüstü yakalanmıştır. Şahısların üzerlerinde ve çadırda yapılan aramada (950) gram Bonzai maddesi ile uyuşturucu satışında elde edilen (820) TL. para ele geçirilmiştir. Jandarma tarafından yakalanan şüphelilerden Y.Ö., Ü.B. ve E.D. ifadelerinin alınmasını müteakip serbest bırakılmış, Y.S. ve eşi S.S. gözaltına alınmıştır

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI :Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 10.06.2016 günü Müşteki C.Ş. isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan aracı ile seyir ettiğini, aracının sol ön tekerinin patlaması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek kaza yaptığını, sağlık durumunun iyi olduğunu, olay ile ilgili kimseden şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI :Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 09.06.2016 günü E.Ş. isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 ***** plaka sayılı motosiklet ile seyir halinde olduğunu, bir anda direksiyon hakimiyetini kaybederek motordan düştüğünü ve yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI :İş Kazası

Olay Özeti: 10.06.2016 günü Müşteki S.T. isimli şahıs iş arkadaşı S.K. ile torba makinasının rezidans değişimini yaptıkları esnada silindirin arasına bir anlık dikkatsizliği sonucu sağ elini sıkıştırdığını ve yaralandığını, hastaneye giderek tedavisi yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – GEYVE
OLAY ADI :Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 12.06.2016 günü A.K.M. isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 *** ** plaka sayılı araç ile seyir halinde olduğunu, aracı ile dönüş yaptığı esnada aracına motosikletli bir şahsın çarptığını, hemen aşağıya inerek motosiklet sürücüsüne yardım ettiğini, gelen ambulans motosiklet sürücüsünü alarak hastaneye götürdüğünü, aracında maddi hasar meydana geldiğini, motosiklet sürücüsünden olay ile ilgili davacı ve şikâyetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.