Geyve’de asfalt çalışması başladı!

Geyve’de asfalt çalışması başladı!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, asfalt sezonunu açtı. Geyve’de asfalt çalışması başladı!

Baharla birlikte faaliyetlerine başlayan Yol-Bak, ilk iş olarak Geyve’nin ulaşımını sağlayan ana arter ulaşım ağlarını yeniliyor. İlçe merkezinden kırsal bölgelere uzanan caddeler baştan aşağı onarılıyor ve asfaltlanıyor. Bu esnada SASKİ ekiplerince ihtiyaç olan noktalarda altyapı yenilemesi yapılıyor ve daha sonra üstyapı işlemlerine geçiliyor.

İlk etapta bölgedeki İstanbul, Rauf Denktaş, Enver Paşa, Eşme, Umurbey, Değirmen, Ankara, Konyalı Alibey, Cumhuriyet ve Beyazıt Caddelerinde yenileme işlemi yapılacak.

Yeniden bismillah diyerek yeni sezonunu açılışını Geyve’mizde yaptık. Bu yıl için hedefimiz 400 bin ton asfalt olacak. İnşallah rabbim, daha önce de olduğu gibi koyduğumuz hedeflerin üzerine çıkmayı nasip etsin. Hayırlı olsun” dedi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya yaptığı açıklamada :  Alt yapısı tamamlanan bölgelerde Sakarya Büyükşehir Belediyemiz tarafından asfaltlama çalışmalarına başlandı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye ilçemize kazandırdığı yatırımlar için teşekkür ediyorum. ” ifadelerinde bulundu.

Yayınlama: 15.04.2022
Düzenleme: 15.04.2022 21:32
1.708
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.