Geyve’de 36 kursiyer Emlak Danışmanlığı Sertifikalarına kavuştular..

Geyve’de 36 kursiyer Emlak Danışmanlığı Sertifikalarına kavuştular..

Geyve Halk Eğitimi Merkezi tarafından başlatılan Emlak Danışmanlığı kursunu başarı ile bitiren 36 kursiyer sertifikalarını aldılar.

Geyve Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından açılan Emlak Danışmanlığı kursuna katılan 36 kursiyer 120 saatlik eğitimlerinin ardından sertifika almaya hak kazandılar.

Geyve Belediyesi Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’nde düzenlenen sertifika törenine, Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Halk Eğitim Müdürü Mustafa Doğan, Müdür Yardımcısı Yunus Çınar, Kurs Eğitmeni Firdevs Tuna ve kursiyerler katıldı.

Programda söz alan Kurs Eğitmeni Firdevs Tuna ; Sertifika törenimize katılan Belediye Başkanımız Sayın Murat Kaya’ya, Geyve Halk Eğitim Müdürü Sayın Mustafa Doğan’a, Müdür Yardımcısı Yunus Çınar’a ve üstün başarı ve kurslara devamlılık sağlayan kursiyerlerine teşekkürlerini iletti.

Emlak Danışmanlığı Kursları

Tüm Türkiye’de faaliyet gösteren emlak alım-satım ve kiralama işlemlerini yürüten Emlakçıların Milli Eğitimn Bakanlığı’na bağlı kurumumuzdan alacağı emlakçılık kursu ve sertifikası Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olduğu için tüm Türkiye’de geçerlidir. Emlak sektöründe yetişmiş eleman eksikliği çekilmektedir. Bu eksikliğin giderilebilmesi için kursumuz sektörde bilgili, deneyimli ve eğitimli elemanlar yetiştirerek, sektörün ihtiyaç duyduğu eğitimli eleman açığını karşılamaktadır.

Emlakçılık kursu tüm Türkiye’de emlakçılıkla uğraşanların ve uğraşmayı düşünen bireylerin katılması ve sertifika alması zorunlu bir eğitim programıdır. Halen emlakçılık yapmakta olan kişiler ve yeni emlak bürosu açacakların sertifika sahibi olmaları gerekmektedir.

 

Yayınlama: 14.06.2021
Düzenleme: 20.06.2021 18:17
2.798
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.