Geyve Ülkü Ocaklarından 30 Ağustos Zafer Bayramında Aşure İkramı

Geyve Ülkü Ocaklarından 30 Ağustos Zafer Bayramında Aşure İkramı

Geyve Ülkü Ocakları 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile esnaf ve vatandaşlara aşure ikram etti.

Geyve Ülkü Ocakları 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile Geyve merkez Sinanbey Caminin bahçesinde öğle namazı sonrası esnaf ve vatandaşlara aşure ikram etti.

Geyve Ülkü Ocakları Başkanı Şahan Üstün yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Türk milletinin fedakârlıklarla kazandığı istiklâl mücadelesini bütün dünyaya duyurduğu ve sonucunu zaferle taçlandırdığı 30 Ağustos tarihi, kahraman ordumuzun ve aziz milletimizin şanlı tarihinde önemli bir yere sahiptir.
30 Ağustos Türk milleti için onur ve gurur günüdür. Tarihimizde bağımsızlık inancımızı, hür yaşama kararlılığımızı tüm dünyaya bir kez daha ilan ettiğimiz 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümünde, millet olarak hep birlikte kenetlenerek, bu günü kutlamanın mutluluğunu yaşarken, bu vatan için canını veren tüm şehitlerine minnet duymakta, onları rahmetle ve şükranla anmaktayız.
Kahraman Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun . Rabbim aziz ve şerefli Türk milletine nice zaferler nasip etsin .
Başta ulu önder Gazı Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi Rahmet ve minnetle yâd ediyoruz.
Türk Milleti ve Ülkü Ocakları, Kahramanlarını Hiçbir Zaman Unutmayacaktır…

Ülkü Ocakları Geyve İlçe Başkanlığı Olarak Geçmişten Bu Güne Vatan Millet ve Allah Yolunda Şehadet Şerbeti İçen Bütün Şehitlerimizin Ruhlarına İthafen 30 Ağustos Zafer Bayramı Gününde Öğlen Vakti Namaz Çıkışında Geyve Merkez Sinan Bey Camiimizde ve İlçemiz Esnaflarına Aşure İkramında bulunduk. Allah niyetimizi kabul eylesin.

Yayınlama: 31.08.2022
Düzenleme: 31.08.2022 16:35
775
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.