Geyve Ülkü Ocakları’ndan 15 Temmuz mesajı

Geyve Ülkü Ocakları’ndan 15 Temmuz mesajı

Geyve Ülkü Ocakları Başkanı Şahan Üstün, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Geyve Ülkü Ocakları Başkanı Şahan Üstün’ün mesajı şöyle;

Yüce Türk Milletinin üzerinde oynanan kanlı senaryoların ardı arkası hiç bir zaman kesilmemiş, fakat daima muhtaç olduğu kudreti damarlarındaki asil kanda bulan şanlı milletimiz her türlü zorluğa gögüs germiş, bütün oyunları bertaraf etmiştir.
1918’de Çanakkale’de kimlerle savaştıysak, 1980 de aynı cepheyle savaşmış, 2016’da yine karşımızda olan cephenin ismi değişmemiş sadece oyuncuları farklı, amaçları hep aynı olmuştur. Darbe gecesi bütün tehditlere rağmen, parti genel merkezimizden bir an olsun ayrılmayan Devlet diz çökmez anlayışı ile mücadele eden bilge liderimiz Devlet Bahçeli beyfendinin söylemiş olduğu gibi, 12 Eylül’de bizim çocuklar kazandı diyorlardı, çok şükür 15 Temmuz’da onların gayri meşru çocukları kaybetmiştir. Sözlerinden çok iyi anlıyoruz ki yüce Türk Milleti milenyum çağında vermiş olduğu kurtuluş mücadelesini kazanmıştır.
Milliyetçi-Ülkücü hareketin bütün kadroları söz konusu vatan olduğu sürece yılmadan ve yıkılmadan, mücadelesini vermekten asla çekinmeyecektir.
15 Temmuz’da bir takım hainlerin oyunları neticesinde kahraman Türk ordusunun karalanmasınada asla izin vermiyeceğiz!
Bizler çok iyi biliyoruz ki; kahraman Türk ordusu hainlerin korkulu rüyası, Nene Hatun’un duası, Sultan Alparslan’ın sevdası, Gazi Mustafa Kemal’in mandacı zihneyete karşı dik duruşudur!
Ötüken ruhunun yeniden canlanmaya başladığı bugünlerde hainlere geçit vermeden, birliğimize ve dirliğimize zeval getirmeden, yüce Türk Milleti olarak mücadelemize devam edeceğiz.
Herkes iyi bilmelidir ki; asil Türk Devletinin kuruluşunun direkleri hainler kafasına ardı arkasına inecektir!
15 Temmuz’da büyük bir kahramanlık gösteren başta Ömer Halisdemir ve 50 Özel Harekat Polisimiz olmak üzere, şehit düşen 249 vatan evladına ve tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, aziz hatıralarını tazimle yad ediyorum. Onların bizlere bıraktığı Milli ruh; bezginlik, baygınlık, durgunluk, teslimiyet ve mağlubiyet tanımayacaktır. Dayanışma ve kucaklaşmayla her mihnet aşılacak, Türk milleti yenilmeyecek, Türk devleti yıkılmayacaktır. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Yayınlama: 15.07.2022
Düzenleme: 16.07.2022 17:15
1.113
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.