Geyve METEM’den Teknik Gezi

Geyve METEM’den Teknik Gezi

GEYVE METEM’DEN TEKNİK GEZİ

Geyve METEM, çalışanlar ile öğrencileri bir araya getirmeye ADASU HES ve ELPİM Elektrik A.Ş. gezileri ile devam ediyor.

Anadolu Meslek programı Elektrik Elektronik Teknolojisi alanı 11-A sınıfı öğrencileriyle Pano Tasarım ve Montajı dersi kapsamında il içi teknik gezilerden üçüncüsü yapıldı. Geziye Elektrik Elektronik teknolojisi alanı öğretmenleri Şahin Koç, Ali Ayverdi, Aydın Soysal ve müdür başyardımcısı Hüseyin Avni Çalışkan katıldı.

Geyve belediyesinin tahsis ettiği otobüs ile ADASU Hidroelektrik Santraline gidildi. Elektrik Mühendisi Fatih Uzekmek tarafından santral hakkında bilgi verildi ve santralin tüm bölümleri gezildi. Gezi sonunda öğrencilerimize Saski Halkla ilişkiler birimi çalışanı Merve Çokcan tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.

Teknik geziye ELPİM Elektrik AŞ ile devam edildi. İşletme yetkilisi Ali Yılmaz’ın verdiği bilgiler eşliğinde gezi gerçekleştirildi. Öğrenciler burada elektrik, elektronik teknolojisi ile ilgili çıkan en son ürünleri yerinde inceleme fırsatı buldular. Teknik geziye katılanlara yapılan ikram ve takdim edilen hediyelerle gezi tamamlandı.Öğrencilerin gezide ilgili ve meraklı olduğu gözlendi. Öğrenciler geziyi son derece memnun olarak tamamladılar.

Okul müdür yardımcısı Hüseyin Avni çalışkan: “Teknik gezilerimize il içindeki fabrika ziyaretlerimizle devam edeceğiz.Gezimize destek veren Geyve belediyesine, bizleri en iyi şekilde ağırlayan ADASU HES ve ELPİM Elektrik AŞ. çalışanlarına teşekkür ederiz.”dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

Yayınlama: 27.02.2017
Düzenleme: 02.03.2017 09:03
2.109
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.