Geyve METEM Öğretmenleri Kıl Çadırında Buluştu

Geyve METEM Öğretmenleri Kıl Çadırında Buluştu

METEM ÖĞRETMENLERİNİN VEDA YEMEĞİ

GEYVE-METEM-OGRETMENLERİNİN-TARZAN-ALİNİN-YERİNDE-VEDA-YEMEGİ- (3)Geyve METEM Öğretmenleri Kıl Çadırında Buluştu.

Geyve METEM öğretmenleri karneleri verince, yıl sonu toplantısını yapmak ve tayini çıkan arkadaşlarını uğurlamak için Soğuksu’daki Tarzan Ali’nin Tesislerinde biraraya geldi.

ÇOCUKLARI SOKAKTAN KURTARIYORUZ

Geyve METEM müdürü Tekin Bayer’in başkanlığında yapılan yıl sonu toplantısında okul ve öğrencilerin başarısı konuları konuşuldu.

Okul müdürü Tekin Bayer, öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi: Başka liselerde okuyamayan sokağa düşmek üzere olan öğrenciler bize geliyor. Öğretmenlerimizin özverili çalışmaları sonunda bu çocuklar meslek sahibi olup  işe başlıyor. Bu yüzden Geyve’nin yükünü biz çekiyoruz.

Okulumuzdaki 780 öğrenciden her biri, derslerinin yanı sıra; başta proje üretmek olmak üzere, sosyal, kültürel, sportif ve tiyatro çalışmaşlarında görev alarak okulumuzu onurlu bir şekilde temsil ettiler. Öğrencilerimizin başarısıyla iftihar ediyoruz.

VEDALAŞMA ZAMANI

Tekin Bayer, tayin olan öğretmenlere plaket verirken sözlerine şöyle devam etti: Okulumuzda uzun yıllar görev yapan öğretmen arkadaşlarımızdan Erdal Altay, İlknur Bekiroğlu ve Yasemin Bayer’in tayinleri çıktı. Bu arkadaşlarla vedalaşma zamanı geldi. Kendilerinden çok memnunuz. Arkadaşlarımıza bundan sonraki yaşantılarında sağlık ve başarılar dilerim.

Öğretmenler birlikte yemek yiyip, çay içerek sitres attılar.

Mehmet AYDOĞAN

Yayınlama: 13.06.2015
Düzenleme: 16.06.2015 23:03
1.023
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.