Geyve Küçük Sanayi Sitesinde asfalt sevinci..

Geyve Küçük Sanayi Sitesinde asfalt sevinci..

Geyve Küçük Sanayi Sitesinde asfalt sevinci..

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Geyve Küçük Sanayi Sitesi’nin ulaşım ağını 3 bin ton asfalt kullanarak sil baştan yeniliyor.

2022 yılında 505 bin ton asfaltı yollarla buluşturan Büyükşehir, çalışmalarına Geyve’de devam ediyor. 16 ilçe ve şehir merkezi’ ne önemli dokunuşlar yapan ekipler, Geyvelilerin uğrak noktası olan oto sanayi sitesine 3 bin ton asfalt kullanarak vatandaşların hizmetine sunulacak. Son haliyle daha güvenli ve kullanışlı hale gelen oto sanayisindeyapılan çalışma sanayi esnafının memnuniyetini kazandı.

Geyve’ye hayırlı olsun”

Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi’nden yapılan açıklamada, “Sakarya’mızda ulaşımın mevcut imkânlarla maksimum kapasiteye ulaşması için gündüz-gece demeden çalışıyoruz. Asfaltta rekor kırdığımız bir yılın sonunda yeni rekorlar için yeni yıla başladık. Son olarak Geyve Küçük Sanayi Sitesini 3 bin ton asfalt kullanarak yeni yüzüne kavuşturuyoruz. Geyve’ye ve şehrimize hayırlı olsun” denildi.

Başkan Kaya’dan Teşekkür…

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Küçük Sanayi Sitesinin asfaltlanması ile ilgili soyal medya hesabından yaptığı açıklamada  “Geyve Küçük Sanayii Sitesi Asfalt Çalışmaları Başladı. Hayırlı Olsun. Yapılan asfalt çalışmalarından ötürü Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye Yol Bakım ve Altyapı Dairesi Başkanımız Sayın Talha Arslan’a ve tüm çalışma arkadaşlarımıza şahsım ve ilçem adına şükranlarımı sunuyorum.

Yayınlama: 05.01.2023
Düzenleme: 12.01.2023 19:54
1.515
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.