Geyve Kız A.İ.H.Lisesi’ne yüzlerce kitap hediye edildi

Geyve Kız A.İ.H.Lisesi’ne yüzlerce kitap hediye edildi

“KitapSakarya” Projesi ile Geyve Kız A.İ.H.Lisesi’ne yüzlerce kitap hediye edildi. Geyve Kız A.İ.H.Lisesi, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın öncülük ettiği #kitapsakarya projesine en çok destek veren okul oldu.

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın #KitapSakarya projesi kapsamında Twitter üzerinden yaptığı çağrıya 10 binin üzerinde öğrenci katılım gösterdi. Öğrenciler, sakarya.meb.gov.tr’deki uygulama adresine, okudukları kitaplardan beğendikleri bölümleri yükledi.

Vali Kaldırım, paylaşımda bulunan bütün öğrencilere kitap hediye etti.

Bayramın son günü gerçekleşen etkinliğin ardından Vali Kaldırım, “Yoğun katılım sağlayan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, gözlerinden öpüyorum. Kitaplarınız yolda…” mesajını iletti.

HEDİYE KİTAPLAR, GEYVE AİHL’YE VE ÖĞRENCİLERE ULAŞTI
Etkinlikte 476 katılım ile Geyve Kız AİHL öğrencileri, Sakarya genelinde en çok paylaşım yapan okul oldu. Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın hediye ettiği kitaplar, Geyve Kız AİHL’ye ulaştı.

Okul Müdürü Ahmet Erol, kitapları İstiklal Marşı töreninde öğrencilere takdim ederken, etkinliğe destek veren okul öğretmenlerine ve katılım gösteren öğrencilere teşekkür etti.

Okul Müdürü Erol, “Buradan sayın valimiz Çetin Oktay Kaldırım’a böyle güzel bir etkinliğe öncülük ettiği için teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Yayınlama: 08.05.2022
1.013
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.