DOLAR 7,3608
EURO 8,9503
ALTIN 440,20
BIST 1.544
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Sakarya 20°C
Rüzgarlı
Sakarya
20°C
Rüzgarlı
Çar 17°C
Per 5°C
Cum 9°C
Cts 12°C


geyve nöbetçi eczaneler


2 Adet Sözleşmeli Personel Alınacak..

2 Adet Sözleşmeli Personel Alınacak..
10.05.2012
1.825
A+
A-

Geyve Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında istihdam edilmek üzere alınacak alınacak 2 adet sözleşmeli personel alınacak.

SAKARYA / GEYVE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

GEYVE Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışsözleşmeli personel ile ma Vakfında  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu Kurulu’nun 16.02.2012  tarih ve 2012/1 sayılı kararı ile kabul edilen  SYD Vakıfları  Personelinin Norm Kadro Standartları, İş Tanımları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esaslar ve 4857 sayılı İş Kanunu  uyarınca  2 adet “Büro Görevlisi”  ünvanlı toplam 2 adet  personel istihdam edilecektir.

İşin Adı         : Sözleşmeli Personel Alımı

İşin Süresi    : Belirsiz Süreli

Personelin Unvanı : Büro görevlisi

İstihdam edilecek Personel sayısı : 2 (İki)

1- ADAYLARDA ARANAN NITELIKLER

1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,

3) 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak,

4) Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,

5) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

6) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

7) 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak.  ÖSYM tarafından yapılan ve halen  geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.(2010 ve 2011 yıllarına ait sınav)

2-BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER

1-GEYVE SYDV  İş Talep Formu

2-Bitirdiği okulun diploması veya çıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti,

3- Adli Sicil belgesi(Sınavı kazanandan sınav sonrası istenecektir)

4-(T.C.Kimlik numaralı) Nüfus cüzdanı  fotokopisi,

5-Askerlik terhis belgesi aslı veya tasdikli sureti/Askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge

6-Varsa iş deneyim belgeleri fotokopisi

7-Özgeçmiş yazısı.

8- Bilgisayar sertifikası aslı veya fotokopisi

9- 2010 veya 2011 yılı KPSSP- 3 sınav sonuç belgesi

10- Varsa sürücü belgesinin önlü arkalı fotokopisi

11-Çalışmasına engel olmayacağını gösteren sağlık raporu (Sınavı kazanandan sınav sonrası istenecektir)

12-İyi derecede bilgisayar (Windows,İnternet Uygulamaları,Ofis Programları kullanabilir olmak (Mülakat sırasında programları kullanıp kullanmadığı test edilecektir.)

3-SINAVA BAŞVURU VE SINAVA İLİŞKİN BİLGİLER

1-Vakfımız için 2 adet büro görevlisi sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

 2-Başvuru için istenen belgelerin ve bilgilerin eksiksiz olarak 21.05.2012 Pazartesi. günü Saat 17.30’a kadar Sosyal Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına  şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

3-Eksik veya gerçeğe aykırı bilgi ve  belgesi olanların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

 3- Başvuran adaylar, KPSSP 3 puanlarına göre sıralanacak ve en yüksek puandan başlanarak alınacak personel sayısınpın üç katı aday ( 2 büro görevlisi için 6 kişi ) sözlü sınava çağrılacaktır.

4- Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların listesi 22.05.2012 günü Kaymakamlık İlan tahtasında duyurulacak, ayrıca Vakfın 0 264 517 6560 telefonundan öğrenilebilecektir.

5- Sözlü Sınav, 28.05.2012 Pazartesi günü Saat 14.00’de Geyve Kaymakamlığı Toplantı Salonunda  Sınav Komisyonu tarafından yapılacaktır. Adaylar sözlü sınava , açıklanan listedeki sıralarına göre alınacaktır.

6- Sözlü sınavda; adayların bilgisayar kullanabilme düzeyleri, meslek ve mevzuat  bilgileri,  kendilerini ifade edebilme yetenekleri ve genel kültürleri değerlendirilecektir.

4-DİĞER HUSUSLAR

1-Sınav Komisyonu, sözlü sınav sonucunda bütün adayları yetersiz görebilir.

2-Vakfımız mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir.

3-Atamaları yapılmayan adayların başvuru  evrakı yerleştirme sonucundan itibaren 30 gün içinde aday tarafından talep edilmesi halinde iade edilecek olup, belirtilen süre sonrası yapılacak talepler dikkate alınmayacaktır.

4-Sözleşmeli personel, ihtiyaç duyulan hizmet birimleri ve pozisyonlarda istihdam edildiğinden, Devlet memurlarında olduğu gibi kurumlar içinde veya kurumlar arasında naklen atamalarına dair mevzuat bulunmamaktadır. Bu nedenle bu pozisyonlara yerleştirilen personel herhangi bir nedenle (eş durumu, sağlık vb.) nakil talebinde bulunamazlar.

5-MÜRACAT YERİ ve İLETİŞİM BİLGİLERİ

Müracaat yeri: GEYVE Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı-Hükümet Konağı Zemin Kat No:1 GEYVE/Sakarya

GEYVE SYD Vakfı : (264) 5176560

Online Başvuru Yeri :Adayların, başvuru evrakı ile birlikte GEYVE Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na başvurmadan önce Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün http://www.sosyalyardimlar.gov.tr adresindeki “SYDV Personel Alım İlanları” bölümü üzerinden  online olarak başvurmaları zorunludur.

 

Bununla birlikte ekteki İş Talep Formunu doldurmaları da gerekmektedir.

Başvuru evrakları 21.05.2012 tarihi pazartesi günü mesai bitimine kadar bizzat yada posta yoluyla teslim edilecektir, Posta kaynaklı gecikmelerden vakfımız sorumlu değildir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.