Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Ağustos 2013 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Yaşam

Geyve EYTK Derneği” Üyelerinden Yardım…

 

yardım.14İstanbul İlinde kurulu; “Geyve Eğitim Yardımlaşma Tanıtım ve Kültür Derneği” Yönetim Kurulu Üyeleri, önceden tespit ettikleri merkez ve 8 köydeki ihtiyaç sahibi olan ailelere gıda destek paketleri dağıttı.

Dernek Başkanı Oya Akgüneş konu ile ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Dernek olarak geleneksel hale getirdiğimiz, ihtiyaç sahibi ailelere gıda destek paketlerinin dağıtılmasının bu yılki bölümünü tamamladık. Önceden tespitini yaptığımız 8 köy muhtarının belirlediği  ailelere ve ilçe merkezinde sürekli destek olduğumuz ailelere toplam 200 paket dağıttık. Destek paketlerinin dağıtımını bizzat yapan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, bizlere inanarak araç desteği sağlayan Geyve Belediye Başkanı Sayın Murat Kaya’ya teşekkür ederim. İstanbul ilinde veya başka yerleşkelerde bulunan Hemşerilerimize ihtiyaç duydukları konularda desteklerimiz elbette devam edecektir.”

Dernek Yönetimi,gıda destek paketlerini ailelerin evlerine giderek teslim etti.

Dağıtım işlemi tamamlandıktan sonra, Başkan Akgüneş ve Yön. Kur. Üyeleri Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür ziyaretindebulundu.

Namık Cihan.Geyvemedya.com

3152 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve EYTK Derneği Üyelerinden Yardım… için 7 Yorum

 1. misafir dedi ki:

  Yardımda sağ elin verdiğin sol el bilmemeli. Bu şekilde şov yapmak hoş değil, fakirinde bir gurur var, medyatik olmamak lazım..

 2. KEMİKSİZ DİL dedi ki:

  ŞOV YAPARAK BU İŞLER OLMAZ YARDIMI ALANLARIN RENCİDE OLMADAN OLMALI YANLIŞ OLMUŞ

 3. kaan dedi ki:

  ayıp yaa bu kadar da olmaz resmen kendini göstermek denir buna hayır böyle olmaz insanları deşifre ederek ve kendi reklamını yaparak

 4. sonerözen dedi ki:

  ELEŞTİRİ : Bir şeye kıymet biçme, o şeyi kıymetlendirme demektir. Aslı Yunanca “Kritikos” kelimesinden gelen “Critic” (hükmetme) karşılığı olarak dilimizde kullandığımız “tenkit” kelimesi “nakd” kökünden türemiştir. “Nakd”, bir şeyi satın alırken verilen akçe, kıymet ölçüsüdür ve tenkit, o şeyi kıymetlendirme anlamını taşır. (F. A. TANSEL, İyi ve Doğru Yazma Usûlleri, Cilt: I-II, s. 192)
  Bir eser ya da yazar hakkında inceleme yapan ve bir değer yargısına varan kişiye eleştirmen (münekkit = tenkitçi) denir. Eleştirmen; düşünce, sanat ve edebiyat alanında topluma yarar sağlayan; sanatın, sanatçının ve toplumun yol göstericisi olan; eserlerdeki zenginlikleri gözler önüne seren; okuyucuya kılavuzluk yapan kişidir.
  Eleştiride amaç; iyi olanın değerini ortaya koymak, sanatı unutul-maktan kurtarmak, iyi olmayana ve kötüye fırsat vermemektir. Eleştiri yapmak için inceleme yapmasını bilmek gerekir. İnceleme yoluyla, eleştirilecek olan şey tanıtılır, sonra eleştiriye geçilerek olumlu ve olumsuz yanlar bulunur ve bir yargıya varılır. (S. SARICA – M. GÜNDÜZ, Güzel Konuşma Yazma, s. 354) (E. KANTEMİR, Yazılı ve Sözlü Anlatım, s. 242 – 243)herşeye de artık bir kulp takmalayalım YARDIM GERÇEK SAHİPLERİNE ULAŞMIŞ MI ULAŞMAMIŞ MI?, GERİSİ TEFERRUAT…İSTERSE KISA METRAJLI FİLM ÇEKSİN, SENARYOLAŞTIRIP HALDUN DORMEN’LE SAHNEYE KOYSUN,tv 2 DE BKM İLE SKEÇ YAPSIN KİME NE?…

 5. Safa AKBAŞ dedi ki:

  Reklam olacak ki derneğin adı duyulacak.Gönülden vermek başka reklam yapmak başka.Orasını ALLAH bilir.

 6. geyveli dedi ki:

  İYİ GÜZEL AMA…YARDIM ALAN KİŞİLERİ GÖSTERMESEK DAHA İYİ OLMAZMI?

 7. erol geyve dedi ki:

  Sağ Elin verdiğini sol el görmemeli.bilmemeli ama maşallah artık bu anlayışımızda bitti her verilen yardım gösteriliyor.Her foto sanki reklam amaçlı.saygılarımla

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle