Geyve DP’den gövde gösterisi

Geyve DP’den gövde gösterisi

Demokrat Parti Geyve ilçe teşkilatı seçim otobüsü ile ilçede seçim çalışması yaptı.

14 Mayıs seçim çalışmaları kapsamında otobüs ile Geyveli vatandaşları selamlayan DP Geyve İlçe Başkanı Hayati Mert iktidara yüklendi.

DP İlçe Başkanı Hayati Mert: “Bugün eski günlerimizi hatırladık. Demokratik parlementer sisteme geçmek ve ülkemizi tek adam rejiminden kurtarmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hak hukuk adalet getirmek için gecemizi gündüzümüze kattık. Kötü bir şey söylemiyoruz, kimse hakkında da kötü bir şey demiyoruz.

Bu bir hizmet yarışıdır, ‘Biz gelirsek hak yemeyeceğiz, yedirtmeyeceğiz’ diyoruz. Yine eskisi gibi ‘Dürüst siyaset yapacağız’ diyoruz. ‘Hakkı, hukuku adaleti savunacak, fakire fukaraya sahip çakacağız’ diyoruz.

Geyvemizin verimli toprakları ekilsin, üretim olsun. Geyvemize fabrikalar gelsin, istihdam olsun istiyoruz.

Bir memleket ne kadar huzurlu, adil, adaletli olursa yatırım sahipleri fabrikatörler o memleketi o kadar tercih eder.

Ama sen memleketimize gelecek istihdam sahiplerinden ‘Şu kadar parayı verirsen sana müsade ederim’ deyip bugüne kadar olduğu gibi o yatırımcı Geyve’ye gelmez. ‘Müteahhitlerden şu kadar bağış isterim’ dersen o müteahhit Geyve’den kaçar. Binalar, dükkanlar, fabrikalar yapmaz böylece hizmet görmeyen bir ilçe olarak kalırız” açıklamasında bulundu. (Geyve.com)

Yayınlama: 04.05.2023
828
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.