Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Aralık 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Köyler, Manşet, Yaşam

Geyve Derneğinden” Okullara Yardım…

dernek yardım.8İstanbul İlinde yaşayan Geyvelilerin kurduğu “Geyve Eğitim Yardımlaşma Tanıtım ve Kültür Derneği” Yönetimi, Gazi Paşa Ortaokulu ve Doğantepe YİBO okullarına yardımlarda bulundu.

Dernek Başkanı Oya Sezer Akgüneş, Genel Sekr. Basri Demir, Muhasip Nurdan Erbir, Üye Mensure Bulut’tan heyet önce Gazi Paşa Orta Okulu Müdürü Ali Aydoğdu ve Okul Dernek Başkanı Sami Bölükbaş’ı  ziyaret ederek yardımlarını teslim etti. Okul Aile Birliği Başkanı Dernek Yönetimine teşekkür plaketi sundu. Okul Müdürü konuklarına okulu gezdirdi ve yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi.

Dernek Yönetimi daha sonra Doğantepe YİBO’yu ziyaret etti. Okul Müdürü Metin Erdoğan konuklarına okul ve öğrenciler ile ilgili bilgiler verdi. Dernek Başkanı Akgüneş ve Yön. Kur. Üyeleri getirdikleri hediyeleri sınıfları gezerek öğretmenlerine teslim etti.

Dernek Başkanı Akgüneş kısa açıklamasında şunları söyledi: ” Dernek olarak çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. İstanbul İlinde öğrencilerimize burs desteklerimiz sürüyor. Bizlere ulaşan dostlarımıza olanaklarımız ölçüsünde yardımcı oluyoruz. Bizlere inanarak çalışmalarımıza destek veren yardım sever arkadaşlarımıza teşekkür ederim.”

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2113 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Derneğinden Okullara Yardım… için 1 yorum

  1. muttalip dedi ki:

    ”SAĞ ELİN VERDİĞİNİ SOL EL GÖRMESİN” , ” İBADETTE GİZLİDİR KABAHATTE ” REKLAMA GEREK YOK ÖĞRENCİLERİN GURURLARI KIRILIP İNCİNMESİNLER.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle