Geyve Belediyesi’nden deprem bölgesine yardım eli

Geyve Belediyesi’nden deprem bölgesine yardım eli

Geyve Belediyesi tarafından depremden etkilenen yerlerden biri olan Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine gıda ve battaniye yardımı gönderildi.

Geyve Belediyesi, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilde yıkıma neden olan deprem sonrası yaraları sarmak için düğmeye bastı. Belediyede toplanan yardımlar paketlenerek deprem bölgelerinden Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine gönderildi.

BAŞKAN KAYA’YA TEŞEKKÜR

Yardım malzemeleri ellerine ulaşan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yaptığı açıklamada, “Şanlıurfa ve çevre illerde meydana gelen depremler sonrası bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Öncelikle bizi düşünen ve buradaki depremzedelerin ihtiyaçlarını gidermek adına kıymetli belediye başkanlarımız bize yardımda bulunuyor. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın göndermiş olduğu gıda ve battaniye yardımı Karaköprü Belediyesi’ne ulaştı. Buradan Murat Kaya başkanıma teşekkür ediyorum. İnşallah diğer bölgelere de bu tarz yardımlar bir an önce gider.” ifadelerini kullandı.

Yayınlama: 08.02.2023
Düzenleme: 12.02.2023 12:25
1.653
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Ümit Şanver dedi ki:

    o yardımı geyve belediye başkanlığımı yapıyor yoksa vatandaştan toplananlar mı onlar? Onlar Geyve halkından toplanan yardımlar ise aracın önüne (Geyve halkının yardımıdır) diye yazılması daha uygun olur. Allah kabul etsin.