Geyve Belediye Başkanlığı için bu iki isim öne çıktı

Geyve Belediye Başkanlığı için bu iki isim öne çıktı

Kulis haber! Geyve Belediye Başkanlığı için bu iki isim öne çıktı… Geçtiğimiz günlerde milletvekili aday adayı olmak için Geyve Belediyesi Başkanlığı’ndan istifa eden Murat Kaya’nın yerine geçecek isimler kulislerde dolaşmaya başladı. İşte Murat Kaya’nın yerine Geyve Belediye Başkanı olarak kulislerde dolaşan o isimler…

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde yarış heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Milletvekilliği için Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya da istifa ederek aday adaylığı başvurusu yapmıştı.

Milletvekili aday adayı başvuruları tüm hızla devam ederken Geyve Belediyesi’nde de başkanlık koltuğuna kimin oturacağı merak konusu..

TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILDI!
Geçtiğimiz günlerde İlçe Başkanlığı’nda Geyve Belediye Başkanı için düşünülen isimler hakkında temayül yoklaması yapıldı.

GEYVE’DE SANDIK KURULACAK
Yüksek Seçim Kurulu (YSK) 23 Şubat Perşembe günü Geyve Belediye Meclisi’nde sandık kuracak. Kurulan sandık sonrası yapılan seçimde Murat Kaya’nın yerine gelecek isim belli olacak.

İŞTE MUHTEMEL GEYVE BELEDİYE BAŞKANI ADAYLARI!
Alınan bilgilere göre AK Parti’de Geyve Belediye Başkanlığı için iki isim ön plana çıkıyor. Geyve Belediye Meclis Üyeleri Hasan Çetinkaya veya Metin Atalay’dan birisinin Belediye Başkanı olarak seçilmesi bekleniyor.

Yaren M. Pomak (Medyabar.com)

Yayınlama: 21.03.2023
Düzenleme: 27.03.2023 09:26
3.552
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.