Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Gaziantep’te

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Gaziantep’te

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, depremin yıkıma yol açtığı illerden Gaziantep’te incelemelerde bulundu. Bölgede görev yapan Sakarya ekipleri ile bir araya gelen Kaya, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

“YARALARI SARACAĞIZ”
Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından bölgede yaraları sarma çalışmaları sürüyor. Yardım faaliyetlerine destek vermek için önceki gün Kahramanmaraş’a giden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, buradan Gaziantep’e geçerek bölgede çalışma yapan Sakarya ekipleriyle bir araya geldi. Büyük yıkımın yaşandığı Nurdağı ilçesini ziyaret eden Kaya, “Sakarya olarak ilk andan itibaren aralıksız yardımlarımızı sürdürdük ve sürdürüyoruz. Rabbim herkesten razı olsun. İnşallah hep birlikte bu yaraları saracağız” dedi.
KAŞKAŞ’TAN BİLGİ ALDI
Temasları sırasında Gaziantep İslahiye ilçesinde görev yapan Geyve Orman İşletme Müdürü Celalettin Kaba ve beraberindeki ekiplere kolaylıklar dileyen Kaya, bölgede bulunan Sakarya AFAD İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş’ı da ziyaret ederek bilgiler aldı. Kaya, “Hamdolsun Devletimiz tüm imkanlarıyla her yerde… Rabbim tüm herkesten razı olsun” diye belirtti.

Yayınlama: 15.02.2023
Düzenleme: 15.02.2023 22:12
2.214
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.