Gençler Geyvespor Konseriyle Coştu.

Gençler Geyvespor Konseriyle Coştu.

Gençler Konserde Coştu…

geyvespor-konseri- (52)

Sakarya 1. Amatör D Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor Kulübü, Beraberlik ve Dayanışma Gecesi düzenledi. İşadamları kulübe destek sözü verirken gecede konser veren sanatçı Akif Yener şarkılarıyla coşturdu.

Geyve Atatürk Spor Salonu’nda geçtiğimiz Cuma gerçekleştirilen ‘Geyvespor Kulübü Dayanışma Gecesi’ renkli görüntülere sahne oldu. Sunuculuğunu Güven Hasbaş’ın yaptığı geceye; AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçe emniyet müdürü, siyasiler, işadamları, STK temsilcileri, Geyveli sporseverler ve ilçe halkı katıldı.

Çakır teşekkür etti

Geyvespor Kulübü Başkanı Neşet Çakır, gecenin açılışında yaptığı konuşmada ilçenin abisi Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’ye, işadamlarına ve ilçe halkına kulübe verdikleri destek nedeniyle teşekkür etti.

Desteğimiz devam Edecek

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya: “Geyve Belediyesi olarak tüm desteğimiz ile Geyvespor’un arkasında olacağız.”dedi.

Dişli’den ‘iyileştirme’ sözü

AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli de konuşmasında Geyve’deki sportif faaliyetlere destek olma sözü verdi. Geyve’ye yapılması planlanan dev spor kompleksinin yapımı için gerekli çalışmayı yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”şeklinde konuştu.

Emektarlara Plaket

Program’da dayanışma gecesinin gerçekleşmesine ön ayak olan iş adamları ile Geyvespor’a destek veren ve yıllarca önce takıma ilk şampiyonluğu tattıran emektar futbolculara teşekkür plaketleri gecenin konukları tarafından verildi.

Emektar futbolculardan; Faik Şenol, Agah Kır ve Hüseyin Düven’in teşekkür plaketlerini Sakarya AK Parti Milletvekili Şaban Dişli verdi.

Gecenin düzenlenmesinde büyük katkısı olan İşadamı Davut Dişli, ”Spora daha çok destek vermemiz gerekiyor, daha iyi organizasyonların yapılabilmesi için” dedi.

İşadamlarından destek sözü

Programın sunucusu Güven Hasbaş, işadamlarına plaketlerini takdim ederken kulübe ne kadar yardımda bulunacaklarını sordu.  İşadamları da 5 ila 10 bin TL arasında destekte bulunma sözü verdi.

Akif Yener şarkılarıyla ısıttı

Sıcaklığın eksi değerlere düştüğü gecede bir konser veren Sakaryalı Sanatçı Akif Yener, şarkılarıyla salonu dolduran davetlileri ısıttı. Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Yener,  seslendirdiği şarkılarla rüzgar gibi esti.  ‘Onun Adı Efsane Sakarya’, ‘Ne Aşk, Ne Hayat’,‘Çile Bülbülüm’ gibi birçok eseri seslendiren Yener’e salonu dolduran dinleyiciler de eşlik etti.

Gece boyunca eğlendiler

Geyve spor Kulübü Dayanışma Gecesi’nde Akif Yener’in ardından sahne alan İclal Demir, Paşa Sökmez ve Birsen Şen de misafirlere müzik dolu bir gece yaşattı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren etkinlik şarkılarla sona erdi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

geyvespor-konseri- (2)

 

Yayınlama: 19.12.2015
Düzenleme: 23.12.2015 21:53
749
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.