Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Mart 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Siyaset

EŞME VE UMURBEY SAADETLE BULUŞTU!

saadet partisi-geyve-eşme köyü-umurbey -köyü-ziyareti- (12)Saadet Partisi Geyve İlçe Teşkilatı Eşme ve Umurbey köylerindeydi. Başkan Serdar ATAY, SP. Geyve İlçe Başkanı İrfan TUFANOĞLU, Belediye Meclis Üyeleri ve Teşkilat Mensupları ile beraber yaptıkları ziyaretler, köy halkları tarafından memnuniyetle karşılandı.

Başkan Serdar ATAY, yapacakları projeleri şöyle izah etti: “Köyleri ve Mahalleleri geziyoruz. Sizin köyde olduğu gibi diğer köy ve mahallelerde de, tüm Geyvemizi kaplayan bir çok sorun var. Çiftilikle uğraşan köylerimiz, masrafların çokluğundan ve ürünlerini değerinde satamadıklarından şikayetçi. Çiftçi kardeşlerimizin 1 kilo ürününü bile ziyan etmemek ve değerinde satabilmek adına hemen Meyve-Sebze  Hali ve Kooperatifler kuracağız. Başlarına da işinde ehil ve emin arkadaşlarımızı koyacağız ki sizin 1 kilo elmanız, üzümünüz,ayvanız, kirazınız,  3-5 insafsız tüccarın elinde değerini yitirmesin. 

Birde gittiğimiz yerlerde gördük ki gençler işsiz. 12 yıllık AKP hükmeti, işsizliği önleyecek bir adım atmadı. Allah’a şükürler olsun ki Refah-Yol döneminde AK Gıdayı açtık. Şu anda yaklaşık 2000 kişi ekmek yiyor AkGıda’dan. Ona rağmen işsizlik oranı bayak yüksek. Buda ciddi sosyal problemler de oluşturuyor. Gençler evlenemiyor. Evliler geçinemiyor. Boşanma ve suç oranları artmış durumda. İnşallah biz geldiğimizde önceden yaptığımız gibi Geyvemizi kalkındıracak yeni Fabrikalar getirip iş imkanları sağlayacağız. İnşallah göreve geldiğimizde, Allah’ın izniyle işsiz ve aşsız kimseyi bırakmayacağız. 

Belediyemizin hiç bir biriminde rüşvet, iltimas, adam kayırma, görevi kötüye kullanma olmayacaktır. 31 Mart sabahı belediyemizin kapısına ” RÜŞVET ALANDA, VERENDE MEL’UNDUR.” Hadis-i Şerifini asacağız inşallah.” dedi.

2023 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle