Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Aralık 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Erdoğan Isır Geyve de Destek Turundaydı..

Erdoğan Isır Geyve de destek turundaydı..

CHP Sakarya İl Başkanlığına adaylığını açıklayan Erdoğan Isır, CHP Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ile Geyve İlçe Teşkilatını ziyaret ederek yönetim ve delegelerle bir araya geldi..

30 Aralık’ta yapılacak CHPİl Kongresinde İl Başkanı adayı olduğunu açıklayan Erdoğan Isır, delegelerin desteğini alabilmek için İlçe ziyaretlerine Geyve İle devam etti.

Erdoğan Isır’a ilk olarak destek verdiğini açıklayan Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, Pamukova İlçe Başkanı Ali Teke ile CHP Geyve İlçe Teşkilatını ziyaret eden Erdoğan Isır, İlçe Başkanı Recep Güner, yönetim kurulu üyeleri ve il delegeleri ile bir araya geldi.

CHP İl Başkan adayı Erdoğan Isır burada yaptığı açıklamada, 2019 yılı yerel seçimlerinde Sakarya’da belediyeleri kazanmak istediklerini ifade ederek “ Sakarya geçmişte sosyal demokrat belediyeciliğe görev vermiş ve hizmetlerini görmüş bir şehir. 2014 seçimlerinde maalesef parti olarak iyi sonuçlar alamadık. 2019 yerel seçimlerinde bu tabloyu değiştirmek istiyoruz. Şehrimizde partimizi hak ettiği yere getirmek için elimizden geleni yapacağız. CHP Türkiye’nin güvencesidir. Sakarya gibi bir şehirde sadece bir ilçede kazandığı meclis üyeleri ile yetinemez. Biz bu gidişatı değiştirmek istiyoruz. “ dedi.

CHP Geyve İlçe Başkanı Recep Güner, diğer adaylar gibi Erdoğan Isır’a da başarılar dilediğini ifade ederek “ Delegelerimi,z değerlendirmelerini yapıp partimizin başarısını yukarılara çıkaracağına inandığı adayı destekleyecektir. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum “ dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1895 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle