Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ağustos 2011 | Geyve, Gündem, Manşet

Emniyet Müdürü Şaban Doğan’a ‘Veda İftarı’…

 

Geyve İlçesi Emniyet Müdürlüğünden, Erenler Emniyet Müdür Yardımcılığına atanan Şaban Doğan için ‘İlhan Tan Tesisi’nde veda iftarı verildi.

Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğü çalışanlarının yanı sıra,  Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık, Geyve Koop Başkanı Ali Demir ile  İlçenin  esnafları  iftara katıldı.

İlçe Kaymakamı Akbıyık, kısa konuşmasında;  Doğan’a yeni görevinde başarılar diledi ve plaket sundu.

Doğan konuşmasında; mesai arkadaşlarına hizmetleri için şükranlarını sundu, emniyet müdürlüğünün ihtiyaçlarının giderilmesinde destek veren işadamlarına ve esnaflara teşekkür etti.

‘İlhan Tan Tesisi’ kaliteli ve nefis menüsü, güler yüzlü çalışanları ve titiz hizmeti ile göz doldurdu.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

623 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Emniyet Müdürü’ne ‘Veda İftarı’… için 9 Yorum

 1. emin DÜVEN dedi ki:

  ilçenin saygın esnafları katılmışlar afiyet olsun.davet edilmeyen diğer ilçe esnafları saygın değiller öylemi?kelimelere ltf özen gösterin.saygıyla…

 2. Emin abi öncelikle seni tebrik ediyorum.Çok güzel yorumlamışsın.Ağzına sağlık.Bende tek cümleyle yorumlamak istiyorum.Mü’minin saygınlık ve onuru Allah’ın kendisine verdiğine kanaat edip, insanlardan bir şey beklememesidir.saygılarımla…

 3. Metin Aslanlı dedi ki:

  ne demek şimdi yani saygın esnaf saygın olmayan esnaf…Buradaki esnaf polis derneğinin çalışmalarında bulunan bazı esnaflardan ibaret gibi gözüküyor..

  ama siz lafı adamlığa veya diğer boyuta taşırsanız dğişik anlamlar çıkarabilirsiniz..Yapılan eserlerin konuşulacağı yerde herkes birbirininn adamlığını konuşursa ,yakışığı olmaz diye düşünüyorum..

 4. Konuşalım yapılan eserleri şayet ortada yapılan bir eser varsa tabiki…Tabiki geyve halkı herseyi biliyor kimlerin kendi menfaatine neler yaptığını.Dediğiniz gibi ayırt edebilecek kapasitede…

 5. köfteci mehmet dedi ki:

  polis kimin ne olduğunu kümeste kaç tavuğu var biliyor 30.seneye yaklaşıyor çarşıdayım giden gitmek istemiyor gitmeyende gitmek istiyor acayip bir şey aman beni çağırmayın hepinizi seviyor görevizde başarılar diliyorum tabi siyasiler işinize karışmasalar ah ah

 6. Mehmet Özkan dedi ki:

  emin düven de, ufacık bir kelimeden kıl kapar olmuş, paranın insanı bozduğunu görüyoruz. bizde bu ilçenin sade bir vatandaşı olarak davet edilmedik, etselerde gitmem zaten. iftar yoksullara, fakirlere muhtaçlara verilse makbuldur. zenginin zengine verdiği olsa olsa menfaat yemeği denir.

  sayın yönetici bu yorumu yayınlarsan, gerçekten tarafsız habercilik yapıyorsundur.

 7. YUNUS EMRE ÖZKAN dedi ki:

  Değerli arkadaşlar ;keşke bir çok sivil toplum kuruluşunun ve kamu kurumlarının yaptığı gibi bizim ilçe emniyet müdürlüğümüz de iftar yemeği yerine bir bağış kampanyası yapsaydı somaliye veya somaliye kadar gitmeyede gerek yok bizim meleketimizdede çok aç insan var şimdi bunları tartışmıyor olurduk
  Ne yazIkki allah hayrı herkese nasip etmiyor
  Emin abiye şu yönde katılıyorum türkiyede sistem ve kutuplaşma öyle bir olmuşki böyle bir gecenin masaraflarını hangı esnaflar karşılarsa veya bu kurumlara kımler daha fazla bağış yaptıysa böyle gecelerde sadece onlar oluyor ..
  Ama esas olan bütün esnafı kucaklayabilmek bunu yapacak kapasiteniz yoksa bırakın insanlar arkanızdan güzel bir güle güleyle göndersin sizi
  Bu kadar spekilasyona mecbur bırakmayın esnafı ve vatandaşları
  saygılarımla…

 8. abdulvahap yılmaz dedi ki:

  Emniyetin verdiği 80 kişilik yemeği eleştiren arkadaşlar ben bir geyveli olarak geçen gün belediyenin yemeğine gittim.Fakat bu yemek 4000 kişilikdi ve gelenlerin içinde hiç de fakir insan görmedim.Ayrıca o kadar kişiye yemeği somalideki aç insanlara gitseydi daha güzel olmazmıydı.
  ŞİMDİ SORUYORUM : 80 KİŞİ NEREEEEE 4000 KİŞİ NEREEEE

 9. kemalettin özlü dedi ki:

  ağzı olan konuşuyor heryede vardır bu gidene ve gelen yemek ama ne güzelki iftar verilmiş herkeste çağırılamaz ilçede o zaman bunun masrafları neren karşılanır. Hem Emniyet müdürünü kim neadar tanıyor bir baksınlar nasıl biri olduğuna bir yılda ilçede neler yapmış ne kadar dürüs olduğuna Yapmayın yazıktır pırıl pırıl insan. Gittiğin yerde hayırlı görevler müdürüm yolunuz açık olsun.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle