Ehliyeti olanlar dikkat!

Ehliyeti olanlar dikkat!

Ehliyeti olan olmayan araç sahibi vatandaşlar için duyuru yapıldı ve Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruya göre, faydalanmak için son 4 gün kaldığı aktarıldı.

Ehliyeti olan olmayan araç sahibi vatandaşlar için duyuru yapıldı ve Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruya göre, faydalanmak için son 4 gün kaldığı aktarıldı. MTV ödemelerinde ücretsiz 3 taksit fırsatın verildi. 5 Ağustos’a kadar devam edeceği ve bu tarihten sonra yararlanılamayacağı belirtildi. Ziraat Bankası araç sahibi müşterilerine özel kampanya duyurusunda bulunuldu ve yapılan açıklamaya doğrultusunda MTV ödemelerinde ücretsiz 3 taksit fırsatından faydalanmak için son 4 gün kaldığı aktarıldı.

5 AĞUSTOS’TA BİTECEK
Motorlu Taşıtlar Vergisi’ne ilişkin detaylı bilgiye https://www.gib.gov.tr/gibmevzuat adresinden ulaşılabilecekleri belirtilerek Kampanya 1 Temmuz – 5 Ağustos 2022 tarihleri için geçerli olacağı aktarıldı.

Yapılan duyurunun devamında bu tarihler arasında Ziraat Mobil, İnternet Şube, ATM ve www.gib.gov.tr (https://ivd.gib.gov.tr, https://intvrg.gib.gov.tr) kanalları üzerinden Bankkart ve Bankkart Başak kartınızın kredi kartı özelliği ile yapacağınız MTV ödemelerinizde 300 TL ve üzerindeki işlemler 3 taksite bölünebileceği belirtilerek asıl kartlar, bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri kampanya kapsamına dahil edileceği vurgulandı.

300 TL ALTI DAHİL DEĞİL
Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

“Bankkart’ın banka kartı özelliği, Bankkart Ücretsiz ve Bankkart Business ürünleri ile yapılan ödemeler kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir. 300 TL altı işlemler kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.”

 

Yayınlama: 01.08.2022
2.855
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.