Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Şubat 2014 | Alt Haberler, Sakarya, Siyaset

Ecevit Keleş’e Muhteşem Karşılama..

ecevit keleş-sakarya-büyükşehir-belediye başkan adayı-karşılama- (17)CHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Ecevit Keleş, genel merkez dönüşü TEM Otoyolu Adapazarı Gişeleri’nde yüzlerce kişi tarafından coşkuyla karşılandı.

Karşılama törenine Geyve CHP Belediye Başkan adayı Erol Akyel yönetim kurulu üyeleri ile katıldı.

Yüzlerce CHP’li vatandaş gişelerin bulunduğu otoyolda Ecevit Keleş’i karşılamak için bekledi. Ecevit Keleş, uzun bekleyişin ardından korna sesleriyle Sakarya’ya giriş yaptı ve yüzlerce kişinin hayırlı olsun temennilerini kabul etti.

Yüzlerce aracın bulunduğu konvoy Ecevit Keleş Adapazarı Gişeleri’ni geçmesiyle birlikte, CHP İl Binası’na doğru yola çıktı. Sloganlarla il binasına doğru seyir eden kalabalık araç konvoyu, şehir merkezinde büyük yankı uyandırdı..

CHP Sakarya Milletvekili  Engin ÖZKOÇ  İl başkanlığında  yaptığı açıklamada” Halkın Gösterdiği ilgi Hem Ecevit KELEŞ’e Büyükşehirde İyiden Yana, Doğrudan Yana, Güzellikten Yana  Doğru Yönetimden Yana,  Özlenen  Tabloya  Karşı Bu İstek ve Arzu  30 Mart’ta  Kendisinin  CHP Bayrağını Yerel Yönetimlerde  Belediyenin Direğine  Astıktan Sonra  Kendini İfade Edecektir. İnşallah CHP Büyükşehirde Ecevit KELEŞ’le   İlçelerde Adaylarımızla   Dürüst  Saygın Halkın Hak Ettiği Yönetime Kavuşacaktır” dedi.

Parti binasında hayırlı olsun konuşmasını ilk olarak CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç yaptı. Özkoç,”İnşallah Cumuriyet Halk Partisi Büyüşehirde Ecevit Keleş’le ilçelerde de adaylarımızla birlikte dürüst, saygın halkın hakettiği bir yönetime kavuşacaktır. Bundan dolayı başta Ecevit Keleş olmak üzere tüm adaylarımızı bir kez daha kutluyorum.” şeklinde konuştu.

İl binasında CHP üyelerinin hayırlı olsun dileklerini kabul eden Keleş, sonrasında il binasının önüne çıkarak vatandaşlar önünde bir konuşma yaptı. CHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ecevit Keleş yaptığı konuşmada,”Teşekkürler Sakarya halkı, teşekkürler örgütlerim. Milletim bacılarım, kardeşlerim hoş geldiniz. Artık makamlara, mevkilere, paraya talip olanlar değil, hizmete talip olanlar olarak geleceğiz. Sizlere söz veriyorum bundan böyle bu kenti dürüst insanlar yönetecektir. Bizim önceliğimiz, insan. Sakarya 20 senedir çözüm bekliyor. Tüm kırgınlıkları, tüm küskünlükleri kenerı bırakıp el ele verip çalışmalıyız. Bana destek veren, el veren, omuz veren sizlerin huzurunda tüm Sakarya’ya söz veriyorum. Metrosuyla, halk ekmek fabrikalarıyla, hava limanlarıyla, Sakaryaspor’uyla eşszi bir şehir olacak. Bundan hiçbir vatandaşımızın şüphesi olmasın. Bizim azmimiz o taş duvarları deler geçer. Kendimi sizlere sizleri de Allah’ıma emanet ediyorum.” şeklinde konuştu.

1995 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle