Dünyanın Bir Numaralı CRM Çözümleri Salesforce Veri Cloud İş Birliği ile

Dünyanın Bir Numaralı CRM Çözümleri Salesforce Veri Cloud İş Birliği ile

Dünyanın Bir Numaralı CRM Çözümleri Salesforce Veri Cloud İş Birliği ile

Dünyanın bir numaralı CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) çözümlerini üreten Salesforce, müşteri ilişkilerini geliştirmek için bulut teknolojisi temelli devasa bir ekosistem sunuyor. Salesforce’un CRM çözümleri; girişiminiz için özel uygulamalar geliştirmekten B2B olanaklarından en efektif şekilde faydalanmaya kadar oldukça geniş yelpazeli bir alanı içeriyor.

Yeni iş birlikleri kurma, personel verimliliğini artırma, iş planları yapabilme ya da yeni müşterilere ulaşma konusunda Salesforce ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Veri Cloud ise dünyanın en iyi CRM markası olan Salesforce’un Türkiye’deki temsilcisidir. Salesforce altyapısını Türkiye menşeili girişimcilerle buluşturan Veri Cloud, iş akışınıza değer katıyor.

Salesforce Yazılım Geliştirme ve Danışmanlık Hizmetleri

Salesforce yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmetleri veren Veri Cloud, Salesforce’un tüm çözümlerini en efektif şekilde sunuyor. Salesforce CRM çözümleri arasında; Sales Cloud, Service Cloud, Lighting Platform, E-Commerce, Blokchain, Community Cloud ve E-Commerce başta olmak üzere birçok CRM planı yer alıyor.

Veri Cloud ve Salesforce iş birliği ile sunulan CRM çözümleri, iş akışınızı geliştirmek için tamamen size uyarlanabilir, ölçeklenebilir ve kişiselleştirilebilir. Salesforce’un devasa ekosistemi içerisinde yer alan tüm bulut çözümleri, tamamen birbirine entegre edilebilir düzeydedir. Lighting Platform ile tamamen işinize ve sektörünüze uygun uygulamalar geliştirebilir ve bu uygulamaları Salesforce ekosistemindeki diğer çözümlerle entegre edebilirsiniz.

Müşteri İlişkilerine ve İş Gelişimine Dair Her Şey Tek Bir Ekosistemde

Salesforce’un en özel çözümlerinden olan Marketing Cloud; sosyal ağlar, telefon ve e-mailler aracılığıyla müşteri ilişkilerini yönetebilme imkanı sunar. Böylelikle hedef kitlenizi büyütmeniz mümkün olduğu gibi aynı zamanda sahip olduğunuz müşterileri konsolide etmeniz de olanaklıdır. Öte yandan Sales Cloud çözümü ise müşteri memnuniyetini en yüksek standartta sağlamanız adına özel olarak tasarlanmıştır. İş planları yapabilir ve iş gelişimini takip edebilirsiniz.

Service Cloud planı ise tamamen müşteri iletişimi ve etkileşimini en yüksek standartta sürdürmenizi sağlar. Tüm bu çözümlerden faydalanarak dünyanın bir numaralı CRM markası olan Salesforce ayrıcalıklarını iş yaşamınıza taşımak istiyorsanız Veri Cloud hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. https://veri.cloud/, tüm Salesforce çözümleri için destek ve danışmanlık sağlamaktadır.

Yayınlama: 11.11.2022
236
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.