Doğançay Boğazköy Yolu Felaket Getirebilir..

Doğançay Boğazköy Yolu Felaket Getirebilir..

BU YOL FELAKET GETİREBİLİR…

Boğazköy ile Doğançay arasındaki ulaşımı sağlayan yola düşen taş parçaları tehlike saçmaya devam ediyor.Dün geceki aşırı yağışlar sonrası Boğazköy – Doğançay Yolunda Kaya Parçaları Yağan Yağışa Dayanamadı. Gevşekleşen Malzeme Yola İndi.

Boğazköy Mahalle Muhtarı Ayhan Ömer Odabaş,bugün “Yağışlarda gevşekleşen taşlar yola düştü. Gündüz de sıkıntı çekiyoruz ama en çok akşamları büyük problem yaşıyoruz. Yolu biz temizliyoruz ama artık yetkililerin sorunun çözümüyle ilgili bir şeyler yapmaları gerekiyor. Sürekli olarak bir grup yola taş düşüp düşmediğine bakıyoruz dedi.

Arifiye Boğazköy Mahalle yolu ile Geyve Doğançay Mahallesi arasındaki yola düşen taş parçaları tehlike saçmaya gün geçtikçe devam ediyor.

Mahalle sakinleri, “Yola taşlar düştü. Gündüz de sıkıntı çekiyoruz ama en çok akşamları büyük problem yaşıyoruz. Yolu biz temizliyoruz ama artık yetkililerin sorunun çözümüyle ilgili bir şeyler yapmaları gerekiyor. Sürekli olarak bir grup yola taş düşüp düşmediğine bakıyor. Biz bölgede olan köprünün yeniden yapılmasını arzuluyoruz” dediler.

Yetkililere sesleniyoruz bu yolumuza çare bulunsun birinin canı yanmadan lütfen rica ediyoruz.Çocuğumuz bu yoldan okula servisler bu yolu kullanıyor.Bu yola önlem alınmasını istiyoruz aksi takdirde ana yolu kullanmayacağız

Ercan DEMİR-GEYVEMEDYA.COM

Yayınlama: 05.12.2019
Düzenleme: 29.12.2019 14:28
62.327
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.