Dillere destan törenle ‘Evet’ dediler

Dillere destan törenle ‘Evet’ dediler

Sefa Kaan Akçay gönlünün sultanıyla görkemli bir törenle mutluluğa yelken açtı. Gelin damadın bisiklet tutkusu ve aynı takımın taraftarı olması törende renkli görüntülere sahne oldu. Genç çiftin nikahını Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya kıydı.

BİSİKLET TUTKUNLARI 

Bisiklet tutkunu, Ultraslan  Sakarya’nın temsilcisi, sunucu Sefa Kaan Akçay ile Ferihan Nur Akçay görkemli bir törenle evlendi. Genç çift dünyaevine girerken, gelinin evden alınması sonrası renkli görüntüler ortaya çıktı. Çift, bisikletler ve meşaleler eşliğinde düğün salonuna gittiler. Damadın tribünden arkadaşları nikah töreninde şov yaparak coşkuyu daha da artırdı.

BÜLBÜL NİKAH ŞAHİDİ 

Nuriye ve Refik Akçay çiftinin yakışıklı oğulları Sefa Kaan ile Asiye ve Hüseyin Şahinoğlu çiftinin güzeller güzeli kızları Ferihan Nur görkemli bir törenle mutluluğa evet dedi. Genç çiftin nikahını Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya kıydı. Genç çiftin mutluluklarına MHP Grup Başkan Vekili ve Sakarkya Milletvekili M.Levent Bülbül, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç,  Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, AFAD İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, Geyve Belediye Başkan Yardımcısı ve damadın amcası Remzi Akçay şahitlik etti. Genç çifte evlilik cüzdanını MHP Sakarya Milletvekili M.Levent Bülbül verdi. Bülbül evlilik cüzdanını gelin hanıma takdim etti.

BAKIR VE ADIYAMAN 

Genç çiftin düğününe iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Yahya Bakır birçok programda görev aldığı meslektaşının düğününde sunuculuk görevini üstlenirken RATED Başkanı Remzi Adıyaman’da genç çifti mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Yayınlama: 21.06.2022
5.662
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.