CHP İl Başkan adayı Geyve’de emektarlara gitti

CHP İl Başkan adayı Geyve’de emektarlara gitti

CHP İl Başkan Adayı Ergün Özkan delege ziyaretlerinin yanı sıra partinin emektarlarına da gitmeyi ihmal etmiyor. Başkan Adayı Özkan Geyve’de Mustafa Bülbül ve Cemal Duygu’yu evlerinde ziyaret etti.

‘Kazanan CHP olacak’ diyerek il başkanlığına aday olan Ergün Özkan tempo artırarak yaklaşan seçime iddialı şekilde hazırlanıyor. Ergün Özkan partiye yıllarını vermiş isimleri evlerinde ziyaret etmesi büyük takdir topladı. CHP’de yıllarca etkin siyaset yapan Ali Kaya, Geyve’de ilçe başkanlığı yapmış Cemal Duygu ile yine partinin emektarlarından Mustafa Bülbül’ü ziyaret eden Özkan’a parti tabanından destek ve teşekkür mesajları yağdı.

YÜZÜNCÜ YIL VURGUSU
CHP İl Başkan Adayı Ergün Özkan Cumhuriyet Halk Partisinin yüzyıllık bir çınar olduğuna vurgu yaparak “Şehrimizde yeniden toplumun umudu olacak, sosyal adaleti sağlayacak bir yapı oluşturmak zorundayız. Yüzyıllık çınarın gölgesinde şehrimiz kalkınmalı. Bunun yolu sen-ben o meselesinden kurtulup emeğin ön planda tutulduğu CHP yapısını oluşturmaktan geçiyor. Yediden yetmişe herkesin omuz omuza yürüyerek topluma katkı sunacak yapı oluşacak. İl kongresinde kazanan CHP olacak” dedi

Yayınlama: 03.10.2023
830
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.