Cenaze Geyve Soğuksu Köyünde Mahsur Kaldı

Cenaze Geyve Soğuksu Köyünde Mahsur Kaldı

Otobüste vefat eden adamın cenazesi kardan yolda kaldı

geyve-tarakli-soguksu-ibrahim aydın-cenaze-kardan-dolayi-mahsur-kaldi- (5)Yolcu otobüsünde birden fenalaşarak kaldırıldığı hastanede vefat eden 69 yaşındaki adamın cenazesi yoğun kar ve tipi nedeniyle yolda mahsur kaldı.

Sakarya İli Taraklı İlçesi Mahdumlar Mahallesi’nden 69 yaşındaki İbrahim Aydın Taraklı-Adapazarı arasında yolcu otobüsünde Karaçam yakınlarında dün saat 12: 30 sularında birden fenalaştı. Otobüs ile Toyota Hastanesi’ne kaldırılan Aydın, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Morgdan Alındı

Bu sabah hastane morgundan alınan İbrahim Aydın’ın cenazesi öğle namazından sonra Mahdumlar mahallesinde toprağa verilmek üzere yola çıktı. Ancak yoğun kar ve tipi nedeniyle cenaze aracı Taraklı Geyve yolunda Soğuksu yakınlarında mahsur kaldı. Karayolları ekiplerinin yolu açma çalışmaları ile tek şerit açılan yolda cenaze aracının yola çıktığı ve cenazenin ikindi namazından sonra defnedileceği bildirilmesine rağmen yolda kar yağışı fırtına ve kürtün nedeniyle yol tekrar kapandı.

Cenaze aracı yolda kaldı.

İbrahim Aydın’ın cenazesi bölgedeki iş makinalarının da yardımıyla 8 saat süren kurtarma çalışmaları sonrasında tek şerit açılan yoldan Mahdumlar Mahallesine ulaştı.

Aydın’ın cenazesinin Perşembe günü toprağa verileceği duyuruldu.

İzzettin KÖMÜRCÜ-TARAKLI

İbrahim Aydın Toprağa Verildi.

ibrahim aydin-defnedildi.

İbrahim Aydın Toprağa Verildi.
Önceki gün yolcu otobüsünde geçirdiği kalp krizi sonrasında hastaneye kaldırılan ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybeden 69 yaşındaki İbrahim Aydın Mahdumlar mahallesinde öğle namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından mahalle mezarlığında toprağa verildi
Cenazesi yoğun kar ve tipi yüzünden yolda mahsur kalan İbrahim Aydın ’ın cenazesine dost ve sevenleri katıldı.

Yayınlama: 08.01.2015
Düzenleme: 10.01.2015 15:20
1.027
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.