Büyükşehir Geyve’de o mahallenin altyapısını geleceğe hazırlıyor

Büyükşehir Geyve’de o mahallenin altyapısını geleceğe hazırlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Geyve İnciksuyu Mahallesi’ne uzun yıllar boyunca hizmet vermiş içmesuyu hatlarını olumsuzluklara neden olmadan yenileme çalışmalarını başlattı. Çalışmalar kapsamında bölgede kayıp kaçak oranı da minimum seviyeye indirilecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), şehrin altyapısına uzun yıllar boyunca hizmet vermiş hatları olumsuzluklara neden olmadan yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Geyve İnciksuyu Mahallesi’nde devam eden proje kapsamında bölgeye uzun yıllar boyunca hizmet vermiş ve ekonomik ömrünü tamamlamış içmesuyu hattı revize ediliyor.

Bu kapsamda devam eden çalışmalar tamamlandığında bölgede kayıp ve kaçak oranı da minimum seviyeye indirilecek.

Çalışmalarla ilgili kurum tarafından yapılan açıklamada ise İnciksuyu Mahallesi’nin yenilenen altyapısı ile uzun yıllar boyunca içmesuyu sorunu yaşamayacağı ifade edildi.

Yayınlama: 31.10.2022
942
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Abdurrahman Kocasakal dedi ki:

    Keşke şu sepaş da elektrik hatlarını zamanında yenilese. Bu konuda artık özelleşmediğindenmidir nedir saskiyi kalben tebrik ediyorum. Ben şahsen Temmuz ayından beri elektrik bekliyorum. Anlamadığım konu şu 2 sene önce şantiye elektriği verilen bir inşaatın projesi herşeyi belli olmuyor mu? Oluyor. Ee projenin yapılacağı muhitin de elektrik altyapısı belli değil mi? Belli. 2 sene boyunca inşaat bitene kadar gerekli altyapı yapılır teslim edilir. Tam seçim öncesi büyük bir projenin sakinleri mağdur edilmez. Seçim olacak vatandaşa gidiyoruz “2 senede elektrik getiremediniz ulan 22. Yüzyılda yaşıyoruz! Şehrin göbeğinde elektrik bekliyoruz. Size oy vermek haram haram!” Niğdalarıyla karşılaşıyoruz. Gerçekten yazık.

  2. Ramazan dedi ki:

    Bide bizim Alifuatpasa ya el atsalar iyi olacak Üvey evlat muamelesi yapıyorlar