Boğazköyspor’dan Muhteşem Gece

Boğazköyspor’dan Muhteşem Gece

Boğazköyspor’dan Muhteşem Gece

Boğazköyspor ve köy gençliği adına, düzenlenen müzikli gece gerçekleştirildi. Geyve’ye bağlı ike refarandum ile Arifiye’ye bağlanan Boğazköy Mahallesi , Boğazköyspor yararına düzenlenen çekilişli eğlence ve müzik şölenin’de coştu.

Coşkulu katılım

Boğazköy mahallesi meydanında gerçekleştirilen geceye ASKF Yönetim kurulu üyeleri  Recep Odabaş, Ahmet Silahçı, ASKF saha komiserleri dernek Başkanı Mahmut Güzel, Boğazköylüler ile çevre mahallelerden çok sayıda vatandaş katıldı.

Muhteşem Gece

Boğazköspor yararına düzenlenen gece güzel ve muhteşem oldu. Çok kısa zamanda karar alınmasına rağmen  Boğazköy mahallesi gençlerinin üstün çabalarıyla düzenlenen gecede, hediye paketleri hazırlanıp,  müzik eşliğinde oyunlar oynandı. Gece, komşu köyler Kışlaçay ve Doğançay gençlerinin de katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu.

Geleneksel Hale Getirilecek

Boğazköyspor Kulübü Başkanı Günay Ömür, çok güzel bir gece oldu. Bu güzel havayı görünce köy ihtiyar heyeti ve Boğazköyspor kulüp yöneticilerimiz bir araya gelerek bu güzel eğlenceyi geleneksel hale getirmeyi düşündük. Önümüzdeki sene  hava şartlarını dikkate alarak Eylül ayının içinde müsait bir cumartesi akşamı böyle bir gece düzenleme kararı aldık. Geceye katılan tüm misafirlerimize,   gençlerimize Boğazköyspor yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

Yayınlama: 18.09.2017
Düzenleme: 21.09.2017 15:19
716
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.