Başkan Yüce Geyve’den seslendi

Başkan Yüce Geyve’den seslendi

14 Mayıs öncesi şehri adım adım gezen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Geyve’nin Bağlarbaşı, Nuriosmaniye, Şerefiye ve Doğançay’da seçmenle bir araya geldi ve, “14 Mayıs istikrarın, güvenin ve refahın başlangıcı olacak” vurgusu yaptı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 14 Mayıs seçimleri öncesinde çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Bu kapsamda Geyve’de Bağlarbaşı, Nuriosmaniye, Şerefiye ve Doğançay Mahallelerini ziyaret eden Başkan Yüce, mahalle kıraathanelerinde vatandaşların Cumhur İttifakı’na ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerinin çok önemli olduğunu söyledi.

Başkan Yüce’yi ziyaretlerinde mahalle muhtarları karşılarken Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay ile AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir’de ziyaretlerde yer aldı. Mahallelilerin sorunlarını titizlikle dinleyen Başkan Yüce, tüm sorunların çözüme kavuşması için gayretle çalışacaklarını vurguladı.

Yedi düvele karşı

14 Mayıs’ın ülkemiz için şahlanış döneminin başlangıcı olacağını ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “21 yılda birçok eseri ve hizmeti vatandaşlarımızla buluşturan, ülkemizin müreffeh yarınlara kavuşması için gece gündüz çalışan, büyük ve güçlü Türkiye hedefiyle her gün savunmadan, teknolojiye kadar yerli, milli atılımlar yapanlara karşı yedi düvel birleşti. Bizler biliyoruz ki güven öyle kolay kazanılmaz. Hamd olsun bizim 21 yılda yaptıklarımız ortada. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye güvenimiz sonsuz. Geyve’miz 14 Mayıs’ta yine güven ve istikrarın devamı için sandığa gidecek ve yedi düvele karşı siper olacaktır. Geyve bu pazar büyük bir kararlılıkla Türkiye Yüzyılı’nın kapılarını sonuna kadar açacak, ülkemizin şahlanış dönemini başlatacak” dedi.

Yayınlama: 10.05.2023
265
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.