Başkan Öztürk ‘ten Geyve’ye ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Başkan Öztürk ‘ten Geyve’ye ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

UBİTAD (Uluslararası Bilişim Teknolojileri Araştırma Derneği) Genel Başkanı Muhsin Öztürk’ten Geyve ziyareti.

Sakaryalı UBİTAD Genel Başkanı Muhsin Öztürk, kısa süre önce Geyve’de seçimlerini tamamlayan oda başkanlarına ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

UBİTAD Genel Başkanı Muhsin Öztürk, kongre süreci tamamlanan Geyve Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ziyaret etti. Başkan ve yeni yönetimlerine ‘hayırlı olması’ temennisinde bulundu. Başkan Muhsin Öztürk ilk olarak Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına ziyarette bulundu.

Başkan’a Teşekkür

Yeniden başkanlığa seçilen Aykut Yurt ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eden Başkan Muhsin Öztürk, “Başkanlığınız süresince yaptığınız başarılı çalışmalar sonrasında üyeleriniz tekrar teveccüh gösterdi ve sizlere güvenini ortaya koydu. Başarılı çalışmalarınızı sürdüreceğinize inanıyorum” ifadelerini kullandı. Yurt ‘da nazik ziyaretinden dolayı Başkan Öztürk ’e teşekkür etti.

Başarılar Diledi

Başkan Muhsin Öztürk daha sonra Geyve Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanlığına yeni seçilen Saim Taşpınar ve yönetimini ziyaret etti. Başkan Öztürk , Taşpınar ekibine yeni görevinde başarılar diledi, daha sonra İki başkan da Başkan Muhsin Öztürk’e ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti iletti.

Yayınlama: 24.03.2022
975
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.