Başkan Murat Kaya’dan Şampiyonlara büyük jest…

Başkan Murat Kaya’dan Şampiyonlara büyük jest…

Murat Kaya’dan büyük jest…

bldödl (48)Türkiye karate şampiyonası ve balkan karate şampiyonasında derece yapan sporculara bir törende Geyve belediye başkanı Murat Kaya’dan. Türkiye üçüncüleri Aslınur Mutluay, Hakan Emirhan Doğan, Türkiye ve balkan şampiyonu Yasin Arıkan, Uluslararası hakemliğe terfi eden Memduh Sakarya bu sabah Geyve belediyesinde yapılan tören ile altın ile ödüllendirildiler.

Yapılan törene Geyve halk eğitimi müdürü İrfan Karaçayır, Geyve gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürü Yusuf Yıldız, Geyve belediyesi meclis üyeleri Abdullah Özdemir, Nedim Kaya, Antrenör Uğur Kobaş ve başarılı sporcuların velileri katıldı.

Başkan Murat Kaya “Sporcularımız aldıkları başarılar ile bizleri başarıya alıştırdılar. Eskiden törenlerde bir altın dağıtırdık, şimdi ise üç, dört. Yeter ki başarı olsun biz yirmi altın dağıtmaya da razıyız. Başkan Kaya üçüncü olan sporcuları seneye şampiyon görmek istediği başarıya her zaman destek olmaya devam edeceklerini de söyledi. Ayrıca başkan Kaya başarıya olan ödülü çok yukarıya çıkartarak Avrupa ve Dünya şampiyonasında birincilik alacak Geyveli sporcuya “EV” hediye edeceğini de söyledi.

Antrenör Uğur Kobaş “Başkanın başarılı sporcuya sahip çıkarak ödüllendirmesi bir başka nezaket ve güzellik, ancak ondan çok daha önemlisi başarıya sahip çıkıp örnek olacak sporcuya büyük teşvik olacak Avrupa ve Dünya şampiyonu sporcuya “EV” verecek olması çok daha büyük nezaket ve takdire değer bir davranış. Başkan Murat Kaya’yı kutluyorum. Bizde evi almak için çalışacağız. Dedi. Törende Şampiyon sporcuya dedesi Hüsnü Çakmak tarafından İphone 5’de hediye edildi.

Yayınlama: 10.04.2013
Düzenleme: 12.04.2013 10:25
910
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. memduh dedi ki:

    yaptığımız işlerin kazandığımız başarıların takdir toplayıp hediyeler ile onurlandırılması bizleri daha büyük başarılara imza atmak için daha hırslı ve kararlı bir şekilde çalışmaya teşvik ediyor. Başkanımız sayın Murat Kaya’ya herşeyden önce gösterdiği ilgiden ve sporda her dalda geyve yi bir adım daha öne tasimasindan dolayı bir antrenör ve spor adamı olarak teşekkürü bir borç bilirim.

  2. Adnan DİNÇER dedi ki:

    Başarı başarımızdır,değer veren değerimizdir.Tüm emeği geçen kişilere binlerce teşekkürler.Bey köyü bizleri duygulandırmıştır.Bundan sonraki eğitim ve spor hayatında başarılarının devamını bekliyoruz.Başkanım davranışınız ayrı bir takdire şayandır.Değerler eksilmez artar.Altının değerini ancak sarraflar anlar.En erin saygılarımla.