Başkan Kaya’dan Stad ve Gençlik Merkezi müjdesi!

Başkan Kaya’dan Stad ve Gençlik Merkezi müjdesi!

Geyve’ye 2 Müjde birden.. Geyve’ye Gençlik Merkezi ve Yeni Şehir Stadı Projeleri, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem  Kasapoğlu’nun talimatıyla onaylandı..

AK Parti Sakarya Milletvekilimiz Çiğdem Erdoğan Atabek ve Ak Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçede yapılacak yeni şehir stadı ve altı otopark olarak kullanılabilecek çok amaçlı gençlik merkezi projesinin onaylandığını açıkladı.

YENİ ŞEHİR STADI

Geyve’ye içerisinde tenis kortları, yürüyüş parkurları ve birden fazla ayrıntı barındıran İnciksuyu Mahallesi’nde hayvan pazarı arkasında bulunan yaklaşık 89 dönüm alana Yeni Şehir Stadı yapılacak.

GENÇLİK MERKEZİ

Ayrıca geçtiğimiz günlerde yıkımı tamamlanan eski Tekel binası yerine ise altı otopark olarak kullanılabilecek çok amaçlı gençlik merkezi projesinin onaylandığını açıkladı.

Başkan Murat Kaya konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı;

“Kurucu ilçe başkanlığını ve halen belediye başkanlığını yapmaktan ve mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum AK Partim ile bir kez daha gurur duydum.

İlçemize; içerisinde tenis kortları, yürüyüş parkurları ve birden fazla ayrıntı barındıran, herkesin ulaşıp spor yapabileceği yeni bir alanda Yeni Şehir Stadı ve yeni çok amaçlı Gençlik Merkezi projelerimiz Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun talimatıyla onaylandı. İlçemize hayırlı olsun.

İlçemize yapılan tüm yatırım ve hizmetlerden dolayı başta #HizmetinLideri, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Hükümetimize ve değerli mensuplarına, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın  Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ayrıca bu iki projede büyük emek sarfeden AK Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek’e teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, AK Parti iktidarı ile hizmetten hizmete koşmaya, bu millete hizmet etmeye devam edeceğiz”.

Geyvemedya.com

Yayınlama: 28.01.2021
Düzenleme: 01.02.2021 08:29
3.038
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.