Başkan Kaya’dan SATSO ve STB’ya Ziyaret

Başkan Kaya’dan SATSO ve STB’ya Ziyaret

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, SATSO’da yapılan seçimler sonucunda yeni yönetimi ile başkanlığa seçilen A. Akgün Altuğ ve Sakarya Ticaret Borsasının yeni başkanı Adem Sarı’yı makamlarında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen SATSO organ seçimlerinin ardından göreve başlayan Başkan A. Akgün Altuğ ile Sakarya Ticaret Borsasının yeni başkanı Adem Sarı’ya tebrik ve hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, seçimleri tamamlanan ve yeni yönetimi belirlenen SATSO’da Başkan A. Akgün Altuğ ile Sakarya Ticaret Borsasının yeni başkanı Adem Sarı’yı makamlarında ziyaret etti.Başkan Kaya, SATSO ve Sakarya Ticaret Borsası ziyaretinde yeni yönetime başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

YÖRESEL ÜRÜNLER ÜRETİM MERKEZİ

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya SATSO’nun yeni yönetimine kadın istihdamına ciddi katkı verecek bölge üreticisinin ürünlerinin işleneceği tesis hakkında bilgiler verdi. Başkan Kaya “12 dönüm alan üzerine kurduğumuz ve SATSO Kadın girişimciler ile işbirliği yaptığımız tesisimiz hizmete açılmayı bekliyor. Sadece kadınların çalışacağı tesisten elde edilecek gelirle yetim ve öksüz çocuklarımıza burs vermeye devam edeceğiz. Böylesine önemli bir projede SATSO ile işbirliği yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

İŞBİRLİĞİMİZ ŞEHRE KATKI VERECEK

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, şehrin güneyinin kalkınması çiftçinin ürünlerinin işleneceği Gıda İhtisas OSB konusunda gelinen son noktayı da SATSO Başkanı Altuğ ve yöneticilerine aktardı. Başkan Kaya “gıda ihtisas OSB bölge ekonomisine ve ülke ekonomisine ciddi katkı verecek. Şu anda kurulum aşamasında işler planladığımız şekilde ilerliyor. İlerleyen evrede şehrimizin ticaret ve sanayisine yön veren SATSO’dan ciddi katkı bekliyoruz. Yatırımcı ve planlama konusunda birlikte çalışmalıyız. İşbirliğimiz şehrimize katkı verecek” dedi.

YATIRIMCI KONUSUNDA DESTEK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Ortak paydamız Sakarya. Şehrimizin kalkınması, ekonomimizin ileriye gitmesi hepimizin gayesi. Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi ve Gıda İhtisas OSB’de üzerimize düşen ne varsa yerine getiririz. Özellikle doğru yatırımcının bölgeye gelmesi hususunda katkımız olacaktır” dedi.

Ziyaretlerde SATSO ve Sakarya Ticaret Borsası yönetimide hazır bulundu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

Yayınlama: 25.04.2018
Düzenleme: 30.04.2018 17:42
828
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.