Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Mart 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset, Videolar

Başkan Kaya Doğançay ve Boğazköy de

1939803_287233724767894_1589356945_nGeyve Belediye Başkanı ve Ak Parti Geyve Belediye Başkan Adayı Murat Kaya köy gezilerinde halk ile kucaklaşmaya devam ediyor.

Geyve Ak Parti İlçe Yön. Kur. Üyeleri, Kadın Kolları Üyeleri ve Gençlik Kolları Üyelerinden oluşan grupla köy gezilerini sürdüren Murat Kaya,  Doğançay ve Boğazköy Köyünü  ziyaret etti.

Hizmetler Geyve Belediyesinden

Başkan Kaya yaptığı konuşmasında; yaklaşan yerel seçimler ve Büyükşehir Belediyesine bağlanmak  konusunda bilgiler verdi. Yerel seçimlerde sizlerin takdiri ile ustalık dönemimiz için ikinci kez başkanlığa  geldiklerinde köylerdeki insanımız için ne gerekiyorsa onu yapmaya hazırız dedi.Köylerimizin alt yapı üst yapı kanalizasyon ve içme suyu sıkıntılarının çözülebilmesi için Köy Hizmetleri tarafından  ne kadar zor şartlarda hizmet aldıklarını bildiklerini bundan sonra bu hizmetlerin Geyve Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi kanalı ile tek elden yürütüleceğini söyledi.

 Belediyecilik Bizim İşimiz

7 sene ilçe başkanlığı ve 5 senedir de belediye başkanlığı döneminde kendilerinden önceki 15 yılda yapılamayan işleri bitirdiklerini  göreve geldiğimizde, işçi kardeşimiz parasını alamıyor, tefeciden para almışlar sıkıntısı bize geliyordu, evde hanımın karşısına çıkamıyordu. Kamyonlar yürümüyor, çöp toplanmıyor, araçların gidecek mazotu yoktu. 4,5Trilyon borç bıraktıkları yalan. Göreve geldiğimizde belgelerle açıkladık. 22,5 trilyon borç aldıkları belediyeyi o günden bu güne Osmanlı konutları, Kum Eleme ve Kilitli parke tesisi, Işıklandırma projeleri, Osmanlı Evleri Projesi, Asfalt projesi, Doğalgaz Projesi ile Dere Islahı, Hayvan Pazarı ile beraber yapılan bunca hizmetten sonrası 12,5 trilyon borcumuz var.

Başkan Kaya, yapılan bunca hizmeti görmezden gelip asfaltın rengine mana verdiler, yalanla dolanla altında bir şey aramaya çalıştılar diyerek bunca sene siz başkanlık yaptığınızda bunları yaptınız da biz mi görmedik.” dedi.

 Hayalleri değil, gerçekleri Anlatıyoruz.

Kağıt üzerinde Geyve’ye hizmet getirdik, Doğalgazı getirdik diyenlerin hallerini hep beraber görüyoruz.Biz kağıt üzerinde değil, Doğalgazı kapımıza getirerek Geyvelilerin hizmetine sunduk.Hastanelerde, ilaç kuyruklarında  çekilen sıkıntıları unutmadıklarını söyleyen Başkan Kaya, getirdiğimiz ambulanslar ile 112 ambulans servisi gibi tüm hemşerilerimizin tüm köylülerimizin hizmetine sunduk dedi.Muhalefetin eleştirmekten başka bir işi olmadığını, attığımız asfaltın rengine bile mana bulan bir muhalefet anlayışı ile karşı karşıyayız dedi. Ak Parti iktidarı ile köylerimizde büyük bir değişimin yaşandığını bu hizmetler yeni dönemde de artarak devam edecek olup, Geyve ilçesi ile köylerde yapılan yatırımlarını anlatmaya devam eden Kaya, Ülkemiz de Sağlık konusunda yapılanların, Sosyal alanlarda yapılanların bir devrim niteliğinde olduğunu belirterek yeni dönemde de bu hizmetlerin devam edeceğini söyledi.

 Işıkları yeniden yakacağız

Büyükşehir’den isteklerinin yerine getirilmesini talep ettiğinde elinin güçlü olmasını yani güçlük bir destek almasının önemini açıklayan Başkan Kaya Allah’ın izni ile 30. Mart gecesi Doğançay ve Boğazköy Köyümüzde  sizlerin takdiri ile ışıkları yeniden yakmak istiyoruz dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

)

MURAT KAYA DOĞANÇAY KONUŞMASI 2. BÖLÜM

)

MURAT KAYA BOĞAZKÖY KONUŞMASI 1. BÖLÜM

)

MURAT KAYA BOĞAZKÖY KONUŞMASI 2. BÖLÜM

 

)

1888 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle