Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Ağustos 2011 | Geyve, Gündem, Manşet

 

Başkan Kaya’nın Ramazan Ayı  Mesajı;

 Geyve  Belediye Başkanı Murat KAYA Ramazan ayı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

 

Tüm Müslümanlar tarafından ayrı bir heyecan ve coşkuyla karşılanan Ramazan Ayı’nın toplum yaşamımızda çok özel bir yeri olduğuna dikkat çeken Başkan Murat Kaya mesajında şu görüşlere yer verdi:

 

“Özellikle toplumsal dayanışma, yardımlaşma, zorda olanların yanında olma duygularının egemen olduğu Ramazan Ayı, bu yönüyle birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine büyük katkı sağlamaktadır.

 

Bu güzel ayda, dinimizin evrensel mesajlarını manevi dünyamızda inşa ederek, dayanışma, kaynaşma ve paylaşma ile doruk noktasına çıkan güzel hasletlerimizi en iyi şekilde yaşamanın gayreti içerisinde olup, kırgınlıkların, çekişme ve kavganın yerine huzur ve barışı kardeşliği hakim kılmak için çalışacağız. Sosyal ve kültürel hayatımızı ramazan ayının değerleriyle zenginleştireceğiz.Ramazan Ayı’nın manevi havasının bu konuda büyük katkı sağlayacağına inanıyorum.

 

Ramazan ayı bağışlanmanın, yardımlaşmanın ve ibadetin doruğa çıktığı çok önemli bir aydır. Ramazan ayı varlığımızı anlamak, bağışlanmak, toplumsal değerlerimizi daha da geliştirmek için çok önemlidir. Dolayısıyla bu sayede sosyal bağları yenileme ve kuvvetlendirmesi imkanı oluşmaktadır.

 

Bu duygularla Rahmet ve Bereket Ayı olan Mübarek Ramazan Ayının, size, ailenize ve tüm İslam Alemine Hayırlar Getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim…


659 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle