Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Aralık 2013 | Sakarya, Siyaset

Başbakan Erdoğan Sakarya’ya Geliyor.

1487379_719414334744002_376449258_n

Başbakan’ın programı belli oldu. İşte açılışı yapılacak tesisler…

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya programı belli oldu. Başbakan Erdoğan, 532 milyon değerindeki 79 tesisin açılışını yapacak…

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize yapacağı ziyaretin programı belirlendi. Konu ile ilgili bilgi veren AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, “Sayın Başbakanımız 27 Aralık Cuma günü Sakarya’ya geliyor. Sayın Başbakanımız, Valilik ve Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere ilçe belediyelerimiz ve İl Özel İdaresi tarafından hayata geçirilen 532 milyon tutarındaki 79 tesisin toplu açılışını gerçekleştirecek” diye konuştu.

532 Milyon değerinde 79 Tesis 
Açılışı gerçekleştirilecek yatırımlar ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Uncuoğlu, “Sayın Başbakanımız; 74 Milyon TL’ye mal olan Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hızırilyas İçmesuyu Arıtma Tesisi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı, Sakarya Üniversitesi Teknokent Kompleksi, Serdivan Belediyesi Hizmet Binası ve Kültür Merkezi, Karasu Belediyesi Kent Park, Geyve Belediyesi Osmanlı konutları, Sapanca Belediyesi Kurtköy Kongre Salonu ve Belediye Hizmet Binası, Karapürçek Belediyesi Aile Parkı, Karasu Belediyesi Arıtma Tesisi, Adapazarı Kaymakamlık Hizmet Binası, Hendek Sosyal güvenlik Merkezi, Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi, okullar ile toplam 79 tesisin açılışını gerçekleştirecek” şeklinde konuştu.

Başbakan’a SAÜ’den fahri doktora 
İl Başkanı Recep Uncuoğlu, “Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cuma günü ilimize gerçekleştireceği ziyarette ilk olarak Sakarya Üniversitesi’nde bulunacak. Burada Cuma namazını kılacak olan Sayın Başbakanımız, daha sonra kendisine verilecek olan ?Fahri Doktora’ ünvan törenine katılacak. Başbakanımız, Sakarya Üniversitesi Kampüs Camii ve kampüs içerisindeki yatırımların açılışını gerçekleştirdikten sonra Kent Meydanı’nda düzenlenecek Toplu Açılış Töreni’ne katılacak” dedi.

Milli iradeye sahip çıkma günü 
27 Aralık Cuma günü saat 14.30’da gerçekleştirilecek Toplu Açılış Töreni’ne tüm Sakaryalıları davet eden AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, “Tüm vatandaşlarımızı Sayın Başbakanımızla birlikte olmaya, Kent Meydanı’na davet ediyoruz. Gün, milli iradeye sahip çıkma günüdür. Gün, Sayın Başbakanımızın Yanında olduğumuzu göstermenin günüdür. Sakarya’mızın dünya lideri Başbakanımızı büyük bir coşkuyla kucaklayacağından hiç şüphemiz yok” ifadelerini kullandı.

NOT:Geyve Ak Parti İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada, Ak Parti genel Başkanı ve Başbakanımız sayın R.Tayyip  Erdoğan’ın ilimize yapacağı ziyaret ve açılış programına İlçemizden otobüslerin CUMA NAMAZI SONRASI CUMHURİYET MEYDANINDAN  kaldırılacağı açıklandı.TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

1883 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle