Balkan Şampiyonasında Sakarya ve Sınırcı’ya milli görev…

Balkan Şampiyonasında Sakarya ve Sınırcı’ya milli görev…

Sakarya ve Sınırcı’ya milli görev…

photoSırbistan’da yapılacak balkan yıldızlar şampiyonasında ülkemizi temsil edecek sporcumuz Yasin Arıkan’nın yanında TC Karate Federasyonu tarafından asıl branşı Karate olan ilçemiz Aerobik-Pilates-Cimnastik antrenörü Emel Sınırcı milli takım antrenörü olarak, ilçemiz milli hakemi ve antrenörü Memduh Sakarya balkan şampiyonasında hakem olarak görevlendirildiler. Memduh Sakarya Sırbistan’da yapılacak olan uluslararası balkan hakemlik sınavlarına da katılacak. Antrenör Emel Sınırcı Cuma günü kampa katılacak. Memduh Sakarya haftaya Çarşamba günü Karayolu ile Sırbistan’a gidecek kafileye dahil olacak.

Karate federasyonu MHK başkan yardımcısı Uğur Kobaş “Sporcumuz, antrenörümüz ve hakemimiz Sırbistan’da ülkemizi sonra ilçemizi temsil edecekler. Bu temsilde başarı ile taçlandırılacaktır buna da eminim. İlçemizi, ülkemizi temsil eden sporcu, antrenör ve hakemimiz onurlandırılmayı hak ediyorlar. Dedi.

photo

Yayınlama: 20.03.2013
Düzenleme: 22.03.2013 18:31
1.096
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. yaşar52 dedi ki:

    Yüreğimiz sizinle arkadaşlar,yolunuz ve bahtınız açık olsun. Hayırlısıyla başarılarına bir yenilerini ekleyip dönmeniz dileğiyle