Bakan Varank, TOGG’unu SATSO istasyonunda şarj etti

Bakan Varank, TOGG’unu SATSO istasyonunda şarj etti

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, makam aracı olarak kullandığı milli ve yerli otomobil TOGG’u Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO)’nun Trugo istasyonunda şarj etti.

İlk teslimatı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan yerli otomobil TOGG, geçtiğimiz gün itibarıyla bakanlıklara da teslim edildi.

Teslim aldığı milli ve yerli otomobil TOGG’u makam aracı olarak kullanan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yolculuk esnasında Sakarya’da mola verdi.

Sakarya Arifiye ilçesindeki Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) kampüsüne gelen Bakan Varank, makam aracı TOGG’u burada bulunan Trugo istasyonunda şarj etti.

Bakan Varank’ın aracını şarj ettiği o anları sosyal medya hesabından paylaşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, şu ifadelere yer verdi:

“Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Mustafa Varank, makam aracı olarak kullandığı yeni milli otomobilimiz TOGG’u yolculuğu esnasında SATSO kampüsündeki Trugo istasyonunda şarj etti. Bu da ne kadar önemli bir hizmeti hayata geçirdiğimizi daha iyi gösteriyor. Sokaklarda artık çok daha fazla göreceğimiz ve TOGG’un başı çekeceği elektrikli otomobillerimizin şarj ihtiyacı için şehrimizde daha çok şarj istasyonu ağı oluşturmak gerekecek. #Şifremiz54”

FtRRxtGXsAEny66FtRRxtGXgAIomLcFtRRxtFWYAAoYqWFtRRxtFXsAAjLus

Yayınlama: 09.04.2023
562
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.