Bakan Karaismailoğlu Sakarya’da! Milli Elektrikli Tren TCDD’ye teslim ediliyor

Bakan Karaismailoğlu Sakarya’da! Milli Elektrikli Tren TCDD’ye teslim ediliyor

TÜRASAŞ Sakarya Bölge Müdürlüğü’nde üretilen ve tüm testleri tamamlanan Milli Elektrikli Tren, bugün Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun katıldığı törenle birlikte TCDD’ye teslim ediliyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bugün bir dizi açılış ve temel atma töreni için Sakarya’ya geldi.

Bakan Karaismailoğlu Sakarya programı kapsamında ilk olarak Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) Sakarya Bölge Müdürlüğü’nde üretilen Milli Elektrikli Tren Seti’nin TCDD’ye teslim törenine katıldı.

BAKAN KARAİSMAİLOĞLU’NUN SAKARYA PROGRAMI
Bakan Karaismailoğlu buradaki programının ardından saat 11.30’da Erenler Kozluk Köprülü Kavşak ve Karapürçek-Akyazı yolu temelini atacak. Temel atma töreninin ardından saat 14.00’da Bekirpaşa Otoyol Kavşağı’nın açılışını gerçekleştirecek olan Bakan Karaismailoğlu, daha sonra Sakarya’dan ayrılacak.

Bakan Karaismailoğlu Sakarya’da! Milli Elektrikli Tren TCDD’ye teslim ediliyorBakan Karaismailoğlu Sakarya’da! Milli Elektrikli Tren TCDD’ye teslim ediliyorBakan Karaismailoğlu Sakarya’da! Milli Elektrikli Tren TCDD’ye teslim ediliyorBakan Karaismailoğlu Sakarya’da! Milli Elektrikli Tren TCDD’ye teslim ediliyorBakan Karaismailoğlu Sakarya’da! Milli Elektrikli Tren TCDD’ye teslim ediliyor

Yayınlama: 27.04.2023
405
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. a dedi ki:

    Sağolsun, mühendislik harikası çapraz üst geçitten kurtuluyoruz